2737
2734
عنوان

نی نی سایت خیلی عجیبه واقعا

| مشاهده متن کامل بحث + 1479 بازدید | 154 پست
دقیقا شما تو اون تاپیک پربازدید ببینی یکسره فقط دارن به هم توهین میکنن

مقصر استارتر همچین تاپیکایی هستن

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این که چیزی نیست من یه چیزایی دیدم  طرف تاپیک میزنه ناهار چی داریم گوه داریم کلی به مادرش توهی ...

دقیقا اینجور مواردم من خیلی دیدم من ک فقط خواننده ام راحت اصلا نظر نمیدم🤣🤣

دختر گل مامان خوش اومدی به زندگیم😘😘😍😍
مقصر استارتر همچین تاپیکایی هستن

دقیقا نمی‌فهمم چرا راجبه نوع زایمان تاپیک میزنن تو اون تاپیک خیلی به اونایی ک طبیعی آوردن توهین شد بیشتر از سزارینی ها

2728

خواهش میکنم نفریی یه صلوات بفرستید لطفا برای حاجت روا شدنم 😭🙏

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭
نینیسات.عجایب.شهر#   فقط این نیست درباره همه چیز هست این فقط یه مثال کوچیکیشه!

بله دقیقا اگه آدما یاد بگیرم به عقاید و سلایق هم احترام بزارن دنیا جای قشنگ تری میشه

دقیقا نمی‌فهمم چرا راجبه نوع زایمان تاپیک میزنن تو اون تاپیک خیلی به اونایی ک طبیعی آوردن توهین شد ب ...

تاپیکای حجابم همینطوره

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2738

وقتی یکی تاپیک میزنه به دیگران میگه فلج نمیشه انتطار داشت بیان دست و پاشو ببوسن و ازش قدردانی کنن😂

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
تاپیکای حجابم همینطوره

بله اونم من دیدم و تاپیک ناخن هم همینطوره تاپیک سگم همینطور آخرش دعوا میشه و تاپیک ازدواج

بله اونم من دیدم و تاپیک ناخن هم همینطوره تاپیک سگم همینطور آخرش دعوا میشه و تاپیک ازدواج

کلا فقط دعواست

منم به بنفر گفتم آخرین آخرین راه طلاقه اونم با یه بچه بهم گفت نیاین چرت بگین ناراحت شدم گفتم ببخشید ناراحتت کردم😶

الانم خانوما با اجازه ی اسی میخوام تاپیکم حذف شه کسی بلده کمکم کنه لطفا

فرستادم عزیزم😘😘

ممنونم عزیزم 😘🌹

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭
2706