2733
2734

بندر عباس بهتره؟

یا کرمان خود کرمان؟

ب مدت چند سال و چرا میشه علتشم بگید لطفا کنک کنید 😍

خدایا نذار کاسه صبرم لبریز بشه 🙏

بندرعباس

مردمش خیلی خوبن

برا تفریح دریا داره

بازارش زیادن و چون تقریبا شهر سنتی هست ادم ازش خسته نمیشه

زندگی دشوار ترین امتحان است.بسیاری از مردم مردود میشوند چون سعی میکنند از روی دست هم بنویسند غافل از اینکه سوالات موجود در برگه ی هر کسی فرق میکند 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بندرعباس چون شهر مهاجرپذیریه. کلا به نظرم واسه مهاجرت مخصوصا خانم شهرهای مهاجر پذیر بهتره. 

طبق تعریفی که از فرد گشوده ذهن و فمنیست شده من خودم رو یک فرد گشوده ذهن و فمنیست می دونم که احترام و ارزش زیادی برای افراد روشن فکر قائلم. 🌿 اپن ماید یا گشوده ذهن یعنی فردی که به ایده های جدید و دانش و دیدگاه های افراد بدون پیش فرض های ذهنی ارتباط برقرار می کنه. 🌿 اینتلکچوال یا روشن فکر هم به فرد متفکر و اندیشمندی گفته می شه که دارای تحصیلات علمی هست و با استفاده از عقل گرایی و داشتن دغدغه های انسانی، اجتماعی، فرهنگی و غیره به تحقیق و تولید ایده می پردازه. 🌿 فمنیست هم فردی که باور داره جوامع دیدگاه مردان رو در اولویت قرار دادن و بیان می کنه که زن و مرد می تونن حقوق دیدگاهی و جنسیتی برابری با هم داشته باشن. 🌿
بندرعباس چون شهر مهاجرپذیریه. کلا به نظرم واسه مهاجرت مخصوصا خانم شهرهای مهاجر پذیر بهتره. 

اره بندر خیلی خوبه و میخواستم کرمانو تجربه کنم ببینم چجور جاییه که با کامنتا نظرم عوض شد 

ممنون 🌹

خدایا نذار کاسه صبرم لبریز بشه 🙏

به نظرم فاصلتون با شهر محل زندگی خانوادتون خیلی مهمه.

دیگه اینکه در مورد کرمان شنیدم مثلا ساعت ۸ شب به بعد کسی زیاد بیرون نیست از خونه. برای من به عنوان شیرازی خب خیلی سخته. شیراز شبهای شلوغ و پر جنب و جوشی داره و مردمش اهل تفریحن.

دیگه اینکه بندر عباس هوای گرم و شرجی داره، کرمان سرد و گرم کویری داره. باید ببینی خودت با کدومش سازگارتری.

اما پیشرفت شهری فکر کنم کرمان بهتر باشه.

در هر صورت انتخاب آخرش بر اساس اولویتهای خودتونه.

قدردان روزهای سخت باش! روزهایی که تو را با خود قوی ترت آشنا کرد.  
اره بندر خیلی خوبه و میخواستم کرمانو تجربه کنم ببینم چجور جاییه که با کامنتا نظرم عوض شد  ممنو ...

خواهش می کنم عزیزم 🌸

طبق تعریفی که از فرد گشوده ذهن و فمنیست شده من خودم رو یک فرد گشوده ذهن و فمنیست می دونم که احترام و ارزش زیادی برای افراد روشن فکر قائلم. 🌿 اپن ماید یا گشوده ذهن یعنی فردی که به ایده های جدید و دانش و دیدگاه های افراد بدون پیش فرض های ذهنی ارتباط برقرار می کنه. 🌿 اینتلکچوال یا روشن فکر هم به فرد متفکر و اندیشمندی گفته می شه که دارای تحصیلات علمی هست و با استفاده از عقل گرایی و داشتن دغدغه های انسانی، اجتماعی، فرهنگی و غیره به تحقیق و تولید ایده می پردازه. 🌿 فمنیست هم فردی که باور داره جوامع دیدگاه مردان رو در اولویت قرار دادن و بیان می کنه که زن و مرد می تونن حقوق دیدگاهی و جنسیتی برابری با هم داشته باشن. 🌿
2706