2737
2734

سلام 

دست پسرم منو امتحان کرد . و من تو دامش افتادم . یعنی خودم با اینکه میدونستم خودشه و دارم امتحانم میکنه خودم با پای خودم رفتم تو چاه .    اون دوست داشت من بهش بگم ک آره یکی بهم پیام داده با اینکه میدونستم اینو میخواد   نکردم .

بهم گفت چون زیر ۱۸ سالی ازت انتظاری ندارم و میدونم نادان بودی 

ولی نمیگفتی اگ اون آدم من نبودم الان چه بلایی سرت می‌آورد.      دیگ بهم اعتماد نداره و حرف های بی ادبی بهم گفت ک خیلی ناراحت شدم گفت ک گند زدی به همه رویا ها مون.  

نمیدونم چیکار کنم ک باز مثل قبل شه .

میخوام سیمکارت عوض کنم و جز اون هیشکی شماره مو نداشته باشه 

نمیدونم الان چیکار کنم   بهش میگم ببخشید میگه کافی نیست یعنی میخواد چیکار کنم ؟؟؟

خواهشن کمکم کنین 

همون ک بت میگم

زر مفت میزنه،بشورش بعد بلاکش کن ،کسی ازخودت بهتر نی ،اجازه نده تحقیرت کنه

خودش اومده امتحانت مرده ینی بت اعتماد نداره و مریضه

ازینا زیاد هه

دنبال بهونس

ارزشمندترین انسان فقط خودت هستی و بس،ارزش خودت رو بدون و هیچوقت خودت رو تنها نزار،ملکه خودت باش....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اینکارو نکن ینی چی شمارتو غیرازاون کسی نداشته باشه خودتو بی ارزش نکن مگه خودش خییلی پاکه؟ میتونی صددرصد تضمین کنی که پاکه؟ سنت هم کمه هنوز زوده جوونیتو بخاطر ی پسر خراب کنی فعلا به فکر خودتو و پیشرفت زندگیت باش فوری ازدواج نکن که پشیمون نشی

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درست است که زندگی به هیچ نمی ارزد ، اما ارزش هیچ چیزی هم به اندازه ی زندگی نیست🌼
2731

واقعا متاسفم برات

آخه دوست پسر بلانسبت خر کی باشه؟؟؟؟

شما این احساست و عشقت رو بزار و فقط و فقط برای شوهرت خرجش کن که اگر اینکارو کردی در عالم مردانگی مردی 

مگر ن کسی ک اصلا بهت تعهدی نداره چ دلیلی داره ک خودت بدست خودت باعث آزار روح و روانت بشی؟!!!!