2726

همه دخترا به جز من زندگی خوب دارن .

شوهر خوب دارن. شوهراشون پیششون . 

همراهشون.وضع مالی تیپشون طلا خانواده،شوهر عالی.

اما پایین ترینش گیر من افتاده 

هیج جا همراهم نیست . برای همه چی زندگیم از همون اول حتی مجردی خودم تلاش کردم خودم همه کاراامو کردم حتی الانم  اینطوریم

خیلی غصم میگیره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم مقایسه نمیکنم. ولی بغض میکنم همیشه از همون بچگی من متفاوت بودم حس میکنم آدم بدبخت همون بدبخت

من همش حس فکر میکنم یروزی شرایطم عوض میشه توام آمد ار باش 

‏ولم کنید ولم یولد ولم یکن لهو کفوا احد! 
متاهلی. من فکر میکردم ازدوج کنم درست میشه ولی نشد

منم همین فکرو میکردم 

ازدواج کردم 

ن جشن درست حسابی ن خانواده شهرم حمایت میکنن ن یلدایی آوردن ن پاگشا کردن ن هدیه سر عقد 

همه کارامم خودم میکنم تازه عروسا و میبینم کلی َلا و لباس نو و فلان و بیسار من ن🙂 ولی برام مهم نیست امیدوارم زندگیمونو خدا درست کنه خوشبخت باشیم 

‏ولم کنید ولم یولد ولم یکن لهو کفوا احد! 

یه دختر عمع دارم از قدیم رقیب بود همه چا بیشتر میخواستنش همه پسرا فامیل عاشقش بودن اما من دریغ از یه خواستگار خودی چند روز پیش اتفاقی خونه ش دید زدم لامصب کاخ بود بهترین جای شهر راحت 4میلیارد میارزید منم وسط  بیابون دارم یه الونک درست میکتم  اون شوهرش مهندس خیلی خوش اخلاق زن دوست من هیچی نگم سنگین ترم🙄

کاش خدا خودش چراغ راهت روشن کنه وقتی داری واسم دعا میکنی که خونم زودتر درست بشه ازین خرابه برم اونجای دارم خونه درست میکنم وسط بیابون اما مهم نیست مهم اینه که دیواراش نشست نکرده چاهش ریزش نکرده دیواراش ترک ندارن باغچه ش مملو از عقرب عنکبوت نیست مهمتر از همه مال خودمونه خود خودمون 😭😭
یه دختر عمع دارم از قدیم رقیب بود همه چا بیشتر میخواستنش همه پسرا فامیل عاشقش بودن اما من دریغ از یه ...

حالا من برعکس 

از بچگی خاستگار زیاد داشتم نامزد قبلی شوهرم نداشت 

بابام منو به زور نشوند سر سفره عقد دادم

اون دختره الان بهترین ازدواج و شوهر اینقدر هم زشت بود حالا اون خوشگل شد من پیر و زشت شدم سگ هم نگام نمیکنه

وقتی پول حرف میزنه حقیقت سکوت میکنه