2726
عنوان

همسایه شما هم بی وقت جارو میکنه سر صدا بلند میکنه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1055 بازدید | 92 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا نباید با همسایه سر لج افتاد خیلی بد میشه 

پنجسال یجا زندگی میکردم یدونه پنجره داشت پرنده ها توش خیلی خراب کاری کرده بودن و چنتا مرده بود و بو و گردو خاک کثیفی داشت چندبار به مدیر ساختمون گفتم یا برش داره یا تمیزش کنه تذکر نمیداد یا اگر می‌دهد طرف گوش نمی‌کرد چندبار توی جلسه وقتی اون نبودم به همسایه ها گفتم همه گفتن کارگر میگیرن تمیز میکنن ولی آخرشم کاری نکردن منم کلا از سال دوم دیگه شارژ ساختمونو نمی‌دادم و توی جلسات شرکت نمیکردم یبار مدیر ساختمون اوردم خودش دید چه وضعیه دیگه هیچی نگفت ولی هیچوقت حتی یکبار با طبقه پایین درگیر نشدم شوهرمم یبار دیدم بود خیلی چیزا گفته بود ولی شوهرم گفته بود من از چیزی خبر ندارم من اصلا خونه نیستم😅

تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن به رویای بچگیمه

منم اینجوریم دیشب یک شب شیشه شکست مجبور شدم بکشم جاروبرقی

حاجت دلمو رواکن خداجونم .خدایا شکرت برای دادهات 🤩من خیلی قناعت کردم ت زندگی با سن کم چ فشارایی ک تحمل نکردم شوهرم قدرمو ندونست...تصمیم گرفتم زندگی کنم دیگه کم غصه بخورم بخاطر وام قسط‌‌‌‌‌...درحال تغییرم۰💫
2728
همینوبگو والا درامد همسرمن تحصیلاتش از کل جدواباد هردوطرفمون بالاتره ولی بنابه دلایلی مستاجری ...

من الان دارن در پارکینگو با پارکینگو رنگ می کنند بهم گفتن سهم تو ۵۰۰منم زنگ زدم صابخونه گفت ماهبعد می دم بهشون جالبه یکی ازواحدای اونجا که صاب خونست گفت نه تو مستاجری می ری ساختمون باید مرتب باشه اینو چندبار بهم گفت منم‌گفتم بی شک شما منزل پدرت مستاجر بودی که الان با ارث زنت خونه دارشدی بمیرم انقدر عقده صاب خونه بودن داشتی انقدر خونم خونم می کنی 

ما صابخونه هستیم  هیییییچی نمیگیم والا.  بحث شعور میگم ابنا رعایت نمکنن  اینا اینجورن ...

اره متوجه شدم اولش گفتی بهشون چیزی نمیگین🥲

ولی کلی گفتم گاهی مستاجرا گاهیم صاحب خونه ها به یه طریقی اذیت میکنن

من مستاجر رو گفتم شما چرا دلتون پرع 😹

شما اشتباه گفتی عزیزم کاملا اشتباه 

رعایت حقوق همسایه هیچ ربطی به خرید و اجاره نداره

نباید بگی چون مستاجره تند برخورد کن 

مستاجری بی ارزش نیست که به طرف اجازه برخورد تند روبده

🍦
خودمونیم تقصیر ساختمون سازا هم هست به خاطر گرون بودن عایق صدا توی ساختمون ازش استفاده خیلی نمی کنن و ...

گلم  ما خودمون ساختمون ساختیم  از بهترین و محکم ترین مواد.   ولی خو چون این فوم ها چندساله استفاده میشه عایق صدا نیستن  زمان قدیم آجر کف خونه ها آپارتمان بود  الان سفال استفاده میشه قبلا آجر بود

وای  واحد زیر ما خیلی زور میگه میگه چراغ تو حیاطتون نباید روشن کنید نورش میاد تو خونه ما بچم اذیت میشه خوب ی پرده بزن تو پنجره خونت 

رفتی و جا مونده عطرت تو این خونه            نیستی و بعد از تو از من چی میمونه

ما قانون داریم از ساعته 2 تا 5ونیم سرو صدا نیست 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍

من همش ساعت ۱۰ به بعد جارو میونم چون پول برق کمتری میاد ساعت وم مصرفیه ولی خداروشکر همسایه ام خودش ۱۲  به بعد جارو میزنه یک به یک در میشیم😂😂😂

خدایا یه نی نی تپل و سالم قسمت همه ارزومنداش بکن پسر کوچولوی منم واسم نگهدار😍😍😍خدایا گله دارم از زمینو زمانت از دلم که هر روز میشکنه و هیچ مرحمی براش پیدا نمیکنم دلم میسوزه واسه مادری که بادردو دلام موهاش سفید شده واسه پدری که هر روز به غماش اضافه میکنم خدایا کمکم کن واسم دعا کنین محتاج دعاهاتونم😢
2706