2733
2739
عنوان

همسایه شما هم بی وقت جارو میکنه سر صدا بلند میکنه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1062 بازدید | 92 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای بار اخر میگم به صابخونه نمیشههه تذکرر داددد!!!!!!!!!! برمیگرده میگه خونه خودمه ب تو ام ربطی ن ...

اون طرفم باید به همچین ادم بیشعوری بگه طویله خودته چون خونه جای رعایت حقوق همسایه است

باید بگه پولی که دادی خونه خرج شعورت میکردی 

چون مستاجره باید تند برخورد کنه؟نه گلم با صاحبخونه ام میشه تندبرخورد کرد بااوردن پلیس

والا

🍦
خب یکونیم شب شاید واجبه برن حموم. مگه حمومم سرو صدا داره

هر روز حموم  روزی چند بار  ما هیچی نمیگیم ما صاحبخونه هستیم  ما طبقه بالا هستیم تو اتاقم آره صدا خر خر آب فاضلاب میاد بالا  با صدای سشوار و جاروبرقی  . ما رعایت مکنیم حتی زمانی که ویلایی بودیم صدا مون بالا نمی‌آمد یا آهنگ خیلی زیاد و یا تو حیاط با صدا بلند حرف بزنیم   اصلا.  

2728
چه خبره هر روز جارو  ما هم داریم  از این مدل  تازه ما طبقه بالا هستیم اونا پایین صداش ...

شاید مجبورن ک میرن حموم به حمومشون زیاد گیر ندین هرچی باشه دارن زندگی میکنن گناه دارن ما مستجر بودیم شوهرم شب کار بود شبا ساعت ۱ میومد انقد کثیف میشد ک باید میرفت حموم حتما صاحب خونمون هی تذکر میدادآخرش گفتم شوهرم ۵ صب میره سرکار میگف اونموقع هم نباید بره گفتم پس بگید کپک بزنه دیگ داریم اینجا زندگی میکنیم پول دادیم آب جداست چیکاربه مادارید

اونوقت خودشون تا ۳ شب سروصدا میکردن سر ۸ ماه پاشدیم خداازشون نگذره

ما ۳ طبقه هستیم  هر طبقه ۱ واحد  ساختمون خودمونه اون ۲ تا واحد مستاجر توشه  .ولی صدا ...

خودمونیم تقصیر ساختمون سازا هم هست به خاطر گرون بودن عایق صدا توی ساختمون ازش استفاده خیلی نمی کنن و بساز بندازی ساختمان می سازند وگرنه اینکه آدم تو خونه راه بره ظرف بشوره جارو بزنه یا هر چیز دیگه خوب یه چیز طبیعیه البته با بی وقت جارو زدن و بی وقت کاری کردن هم مخالفم ولی واقعا مسخره است که بخوای تو خونه راه بری و طبقه پایینی بیاد بهت بگه داری راه میری من اذیت میشم مشکل ساختمونای ما هم هست. 

زندگی یه جاهایی سخته یه جاهاییش آسون توی آسوناش بیخیال سختاش نشو و واسش برنامه داشته باش و توی سختاش واسه آسون شدن و خوب کردن حالت تلاش کن. هر دوش میگذرن. زندگی همینه یه سفره باید از مسیر لذت ببری نه اینکه به فکر رسیدن به مقصد باشی. توی مقصد فقط باید از قطار زندگی بری پایین و سفر تمومه. یادت باشه زندگی چه خوب چه بد اونی که بتونه طعم زندگیشو تا پایان سفر شیرین نگه داره برنده اس و تنها کسی که میتونی این شیرینی رو تا پایان برات حفظ کنه خودتی و بس.نه مادرو خواهرو بستگانو حتی همسرت. چایی نبات زندگی خودت باش😊🙃
اون دیگه ازبی فرهنگیشه شعورو کلاس مستاجرو صاب خونه نداره😏

همینوبگو

والا درامد همسرمن تحصیلاتش از کل جدواباد هردوطرفمون بالاتره ولی بنابه دلایلی مستاجریم

همینم مونده ارزش ادم هابه خونه داشتن باشه!!!!! ته بی فرهنگی

🍦
اون طرفم باید به همچین ادم بیشعوری بگه طویله خودته چون خونه جای رعایت حقوق همسایه است باید بگه پ ...

اینم هس صابخونم میشه بهش تذکر داد ولی کی حوصله پلیس بازی داره😐

دکترای پرستاری  : سوالی دارید بپرسید
2738
همینوبگو والا درامد همسرمن تحصیلاتش از کل جدواباد هردوطرفمون بالاتره ولی بنابه دلایلی مستاجری ...

ما هم مستاجریم ولی به صاحبخونه تذکر دادیم 

همسرم اصلا شوخی نداره تو این مورد با کسی 

والا ما صاحب خونه هستیم ولی تذکر به مستاجرا نمیدیم اصلا  ما رعایت مکنیم اونا نه‌ . مثلا ساعت ۱ش ...

بله گلم

ما خودمونم صاحب خونه ایم به مستاجر فقط یه بار تذکر دادیم و نه اونا اذیت میکنن نه ما اونارو اذیت میکنیم

دکترای پرستاری  : سوالی دارید بپرسید
اینم هس صابخونم میشه بهش تذکر داد ولی کی حوصله پلیس بازی داره😐

هروقت صاحبخونه ای گفت خونمه 

باید گفت ادمی که درک رعایت حقوق همسایه رو نداره حیوونه واونم طویله اشه 

بهش بگو بهتر نیس بری جنگل پیش دوستات؟

🍦
شاید مجبورن ک میرن حموم به حمومشون زیاد گیر ندین هرچی باشه دارن زندگی میکنن گناه دارن ما مستجر بودیم ...

ما صابخونه هستیم  هیییییچی نمیگیم والا.  بحث شعور میگم ابنا رعایت نمکنن  اینا اینجورن  شما فرق دارید شما شوهرتون شغلش فرق داره   ما صاحبخونه مون پولدارن ماشالله  تو کار خرید فروش ماشین هستن و کارخانه دار  بیشتر اوقات بیکاره سر ساعت مشخص سرکار نمیره  برای دختر ۶ساله ش ماشین ۲۰۷ نو برای تولدش خریده  ما هیچی به مستاجرا نمیگیم تواین ۳سال  ما رعایت مکنیم نه تردد داریم وقت و بی وقت نه صدامون بالا میره نه یاعت ۱شب حموم میریم میگیم زشته عیبه.  ولی مستاجرا نه رعایت نمکنن  حتی بچه راهنمایی هیکلی بدوبدو مکنه ما هیچی نمیگیم والا

ما همسایه طبقه بالامون وقت و بی وقت پسرش با صدای خیلی بلند آهنگ میذاره یه بار تذکر دادیم گفت چهار دیواری اختیاری منم گفتم فرهنگ آپارتمان تشینی ندارین پدرش گفت خانوم من چنتا مسافرت خارج رفتم واسه من دم از فرهنگ نزن منم فهمیدم باید سکوت کنم دیگه 😐

2706