2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

محلشون نده

رفتاری داشتن یه لبخند معنا دار بزن تا تهشون بسوزه😄😄

یک عدد سقط مکرر هستم و در تلاش برای بارداری سالم.اگه دلتون خواست برام دعا کنید خدا بهم بچه سالم و صالح بده..ممنون..  من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  خدایا دلم معجزه ات را میخواهد..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
2731
خیلی میگن مثل خودشون رفتار کنید ولی اشتباهه باید با سیاست مداری رفتار بدشون رو بهشون برسونی خودت ...

نه عزیزم 

تجربه 10 ساله من میگه همیشه از محبت خارها گل نمیشه 

آدم بی‌شعور بهش محبت کنی هار میشه 

تنها راهش نادیده گرفتن هست 

2738
خونشون نرم یا محبتم رو قطع کنم؟

ببین محبت یه طرفه باعث نمیشه طرف به خود بیاد 

محبت نابجا نکن 

محبت کرد جبران کن، نکرد نکن 

قطع رابطه نکن 

ولی دیدی میخواد تیکه بندازه به یه بهانه ای پاشو برو آشپزخونه یا ی جای دیگه 

طعنه زد بحث رو عوض کن

نادیده بگیرشون 

رو عروسمون پیاده کردم تا مغز استخونش سوخت 

نه عزیزم  تجربه 10 ساله من میگه همیشه از محبت خارها گل نمیشه  آدم بی‌شعور بهش محبت کنی ه ...

میدونی من خودم این رویه رو پیش گرفتم بعد ۱۴ سال ترکیدم دعوا بدی به پا شد

جوابشونو بده 

زندگی با سختیاش قشنگه
میدونی من خودم این رویه رو پیش گرفتم بعد ۱۴ سال ترکیدم دعوا بدی به پا شد جوابشونو بده 

من هر از گاهی جواب میدم 

ولی در کل طرف مقابل رو آدم حساب نمیکنم 

کنارم داشت اشک می‌ریخت من هندزفری گذاشتم آهنگ گوش دادم 

گردنش سوخته بود دیدم و متوجه شدم ولی به روی خودم نیاوردم 

پدر بزرگش فوت کرده بود ولی حتی تسلیت هم بهش نگفتم 

توی جمع هم با همه دست میدم و میگم و میخندم با اون فقط سلام خداحافظ

من هر از گاهی جواب میدم  ولی در کل طرف مقابل رو آدم حساب نمیکنم  کنارم داشت اشک می‌ریخت ...

اگه طرفت تو روت بهت بی احترامی کنه و تو جمع بهت تهمت بزنه بدگویی کنه و خودشو ستم دیده نشون بده چکار می کنید

2706