2726

بهم قول داده بود یه کاریو انجام میده بهش گفتم گفته بودی اینکارو میکنی چرا نکردی داد زد گفت ندارم پول چی میگی گفتم خودت قول دادی چرا دعوا داری با لگد زد تو سینم یه چکم زد تو گوشم بهش گفتم واسه خودم متاسفم که تو پدرمی

الانم گریم بند نمیاد ۱۸ سالمه یه ذره حرمتمو ندارن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیز دلم قطعا شرایطت سخته حالا چیزی که میخواستی هزینش بالا بوده ؟وضع مالیتون خوب نیست ؟یا پدرت کلا ادم خسیس و بد اخلاقیه

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
خب نداشته باشه قول داده بودم الان عین آدم میتونه حرف بزنه نه که زده زیر قولش نه وحشیانه حرف بزنه و ر ...

😪😪😪

خدایاهرکسی که این امضارومیخونه همین الان یهویی اون اتفاقی که ازته دلش آرزوداره بیوفته واسش🙏
وای عزیزم شاید واقعا نداره فشار روشه حالا چی میخاستی گرون بود

صندلی میز تحریر ندارم ولی اصلا مشکل این نیست رفتارش گنده خسیسه اصلا نداشته باشه درست بگه ندارم نه اینکه وحشیانه رفتار کنه

خب وقتی بابات نداره مگه بچه ای که درمش نمیکنی و بهش فشار میاری! توی این شرایط اجتماعی خیلی به پدر ها سخت میگذره و شمای ۱۸ ساله از پدرت میخوای بهت جواب پس بده!!!!؛ که چرا نخریده یا نکرده؟؟؟؟ یکم درک یکم شعور !هر چند رفتار پدرت هم بد بوده ولی خب مقصر خودتی

صندلی میز تحریر ندارم ولی اصلا مشکل این نیست رفتارش گنده خسیسه اصلا نداشته باشه درست بگه ندارم نه ای ...

اگه شهر بزرگی هستی خودت برو فروشگاهی جایی سرکار البته اگه کنکور نیستی 

عزیز دلم قطعا شرایطت سخته حالا چیزی که میخواستی هزینش بالا بوده ؟وضع مالیتون خوب نیست ؟یا پدرت کلا ا ...

کلا خسیس و بد اخلاقه سر یه مانتو هم همینطوری رفتار میکنه

اونش به کنار بی جا میکنه دستشو روی من بلند کنه

2706