2726
عنوان

خواهرشوهر نامهربون

293 بازدید | 15 پست

دیروز و پریروز داریم وسایلای خونه رو جمع می کنیم امروزم باربری میاد ک جابجابشیم خونه جدید منم باردارم و خیلی کمردرد دارم.بعدپدرومادرشوهرم دوروزه اومدن کمکمون.مامانش دیروز گفت دخترم شب مهمونی داره همه خانواده رو دعوت کرده دلم گرفت همه خانواده اونجان جز من و شوهرم همه رو گفته...هیشکی ام یه زنگ‌نزد ب ما ک کمک می خواید یا نه😔 ادم‌ اینجور موقعا دلش میخواد بعدا ب وقتش تلافی کنه ...همیشه موقعی ک من و شوهرم تو سختی هستیم همه خودشونو میکشن کنار فقط تو خوشی حضور دارن و خودشونو عاشق آدم نشون میدن و زبون می ریزن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانوادت کجا هستن؟

خونه خودشون سه تا داداشام ک کلا انگار خواهرن ندارن!!! تازه یکیشون پریروز ازمامانم پرسید چی شد؟ خواهرمون اومد خونه جدید؟ پیگیرمم هستن😄 میمونه مامان و بابام ک خیلی دارن کمک میکنن بنده های خدا

2728
از کسی انتظار نداشته باش و اجازه نده کسی هم توقعی ازت داشته باشه راحته راحتی 

باشه عزیزم اخه اونا ک‌مشکل دارن مامانشون مغز مارو میخوره ک وااای فلان بچم مشکل داره غصه داره ما هم غصه میخوریم براشون اما نوبت ما ک میشه همه به یه ورشونه

تلافی بنظرم اصلا خوب نیس و بار منفی داره ...

ببین بهترین کار اینه ک کاریو انجام بدی ک خودتو خوشحال میکنه حالا اون کار هرچی میخواد باشه من با تلافی بدتر حالم بد میشه ولی یکی دیگ شاید بتونه آروم شه ک ...

و اونجوری ک دوسداری باهات رفتار کنن با خودت رفتار کن با خودت مهربون باش برای شادی و خندیدن خودت تلاش کن ب خودت اهمیت بدع و ...میبینی ک بقیه هم دارن همینجوری باهات رفتار میکنن..

واقعیت اینه ک هیچوقت هیچکس نمیدونه و نمی‌فهمه ک توی دلت چی میگذره دلتنگ میشی دلمرده میشی گریه میکنی داغون میشی احساس تنهایی میکنی غذا نمیخوری بیرون نمیری علاقه ات به زندگی رو از دست میدی اما دم نمیزنی فردا صبح بیدار میشی باز لبخند میزنی و به زندگی ادامه میدی این داستان زندگیه بالا و پایین مجبوری زندگی کنی مجبوری بسازی مجبوری نق نزنی و به همه بگی حالم خوبه با لبخند..؛)
تلافی بنظرم اصلا خوب نیس و بار منفی داره ... ببین بهترین کار اینه ک کاریو انجام بدی ک خودتو خوشحال ...

اره عزیزم حرفات درسته نه تلافی نمیکنم چون فایده ای نداره من دارم زندگی خودمو می کنم اونا کجای زندگیمن مگه ولی خوب دل ادم میگیره دیگه

اره عزیزم حرفات درسته نه تلافی نمیکنم چون فایده ای نداره من دارم زندگی خودمو می کنم اونا کجای زندگیم ...

پاکسازی کن و شکرگزاری کن دلتن دیگ نمیگیره با این کارها

واقعیت اینه ک هیچوقت هیچکس نمیدونه و نمی‌فهمه ک توی دلت چی میگذره دلتنگ میشی دلمرده میشی گریه میکنی داغون میشی احساس تنهایی میکنی غذا نمیخوری بیرون نمیری علاقه ات به زندگی رو از دست میدی اما دم نمیزنی فردا صبح بیدار میشی باز لبخند میزنی و به زندگی ادامه میدی این داستان زندگیه بالا و پایین مجبوری زندگی کنی مجبوری بسازی مجبوری نق نزنی و به همه بگی حالم خوبه با لبخند..؛)
خونه خودشون سه تا داداشام ک کلا انگار خواهرن ندارن!!! تازه یکیشون پریروز ازمامانم پرسید چی شد؟ خواهر ...

قاعدتا ادم توقع کمک داره ولی نه خانواده خودت نه خانواده شوهر انتظاری نیست کمک کنن دلی هست ادم یا خپدش انجام میده یا کارگر میگیره 

تنها نکته مهم این بود که چرا شمارو‌دعوت نکرد دلیلی نبود مگر اینکه فکر کنه درگیر بودید نمیومدید که بازم یه تعارف باید میزد 

چجوری پاکسازی کنم؟ 

عبارات پاکسازی رو هر روز بنویس و تکرار کن تا ۴۰ روز

خدایا شکرت ک از تمام ترسهام پاکسازی شدم ممنونم

خدایا شکرت ک از تمام کینه هام پاکسازی شدم ممنونم

خدایاشکرت ک از دروغهام پاکسازی شدم ممنونم

خدایا شکرت ک از نفرتهام پاکسازی شدم ممنونم

خدایا شکرت ک از سرزنشهام پاکسازی شدم ممنونم

خدایا شکرت ک از احساس گناه پاکسازی شدم ممنونم

خدایا شکرت ک از قضاوت هام پاکسازی شدم ممنونم

خدایا شکرت ک دیگه هیچ اخباری نگاه نمی کنم ممنونم

خدایا شکرت ک از تمام خشم و نگرانی هام پاکسازی شدم ممنونم..

و عبارت تاکیدی ک مدام باید تکرار کنی اینه

خدایا شکرت ک تو مسیر نور و آگاهی ام

مرسی گلم😍😍😍

خواهش میکنم

2706