2204
عنوان

خواهرشوهر نامهربون

281 بازدید | 15 پست

دیروز و پریروز داریم وسایلای خونه رو جمع می کنیم امروزم باربری میاد ک جابجابشیم خونه جدید منم باردارم و خیلی کمردرد دارم.بعدپدرومادرشوهرم دوروزه اومدن کمکمون.مامانش دیروز گفت دخترم شب مهمونی داره همه خانواده رو دعوت کرده دلم گرفت همه خانواده اونجان جز من و شوهرم همه رو گفته...هیشکی ام یه زنگ‌نزد ب ما ک کمک می خواید یا نه😔 ادم‌ اینجور موقعا دلش میخواد بعدا ب وقتش تلافی کنه ...همیشه موقعی ک من و شوهرم تو سختی هستیم همه خودشونو میکشن کنار فقط تو خوشی حضور دارن و خودشونو عاشق آدم نشون میدن و زبون می ریزن

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خانوادت کجا هستن؟

با افکارتون همچون شکمتون رفتار کنید هر اشغالی رو توش نریزید 👍🏻                                                              اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچ‌کس بالاتر نیستم،اما اونقدر  عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم☺️           بزرگترین (( لذت)) زندگی انجام دادن  کاریه که بقیه میگن نمیتونی انجامش بدی 🙌🏻آدم دستمال کاغذی رو‌نمیشوره !یه چیزهایی دیگه تموم شدست ….بده بره 😉گاهی وقتا ،اون کسی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحب باغه 🤣👍🏻!یه رابطه های خیلی شیرینی قبلا وجود داشت که عکس ۳در۴ اونی که دوستش داشتن رو میزاشتن  تو کیف پولشون🥰!کوتاه بگم :کمتر اهمیت بدی بهتر زندگی میکنی !!🤌 قلک پر صدا نمیده حالا هی منم منم کن !!!👎🏻من مغرورم ولی از عذرخواهی  نترسیدم !!به اشتباهم اعتراف کردم !دربرابر هیچ لبخندی اخم نکردم !مغرور بودن با عقده ای بودن خیلی فرق داره 🙌🏻خدا به دلی که دریا باشه کشتی میده 🙏🏻بر این اصل زندگی کن :بودنشان زیبا ست و نبودنشان ضرری نداره …🙃.شعور رو به همه هدیه دادن ولی یه عده هدیه رو وانکرده پس فرستادن 😆اگر بهم بدی کردی و جوابتو ندادم بدون بیشتر از چیزی که فکر میکنی برام‌مهم نیستی !!😉
خانوادت کجا هستن؟

خونه خودشون سه تا داداشام ک کلا انگار خواهرن ندارن!!! تازه یکیشون پریروز ازمامانم پرسید چی شد؟ خواهرمون اومد خونه جدید؟ پیگیرمم هستن😄 میمونه مامان و بابام ک خیلی دارن کمک میکنن بنده های خدا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

از کسی انتظار نداشته باش و اجازه نده کسی هم توقعی ازت داشته باشه راحته راحتی 

باشه عزیزم اخه اونا ک‌مشکل دارن مامانشون مغز مارو میخوره ک وااای فلان بچم مشکل داره غصه داره ما هم غصه میخوریم براشون اما نوبت ما ک میشه همه به یه ورشونه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تلافی بنظرم اصلا خوب نیس و بار منفی داره ...

ببین بهترین کار اینه ک کاریو انجام بدی ک خودتو خوشحال میکنه حالا اون کار هرچی میخواد باشه من با تلافی بدتر حالم بد میشه ولی یکی دیگ شاید بتونه آروم شه ک ...

و اونجوری ک دوسداری باهات رفتار کنن با خودت رفتار کن با خودت مهربون باش برای شادی و خندیدن خودت تلاش کن ب خودت اهمیت بدع و ...میبینی ک بقیه هم دارن همینجوری باهات رفتار میکنن..

تلافی بنظرم اصلا خوب نیس و بار منفی داره ... ببین بهترین کار اینه ک کاریو انجام بدی ک خودتو خوشحال ...

اره عزیزم حرفات درسته نه تلافی نمیکنم چون فایده ای نداره من دارم زندگی خودمو می کنم اونا کجای زندگیمن مگه ولی خوب دل ادم میگیره دیگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2050
خونه خودشون سه تا داداشام ک کلا انگار خواهرن ندارن!!! تازه یکیشون پریروز ازمامانم پرسید چی شد؟ خواهر ...

قاعدتا ادم توقع کمک داره ولی نه خانواده خودت نه خانواده شوهر انتظاری نیست کمک کنن دلی هست ادم یا خپدش انجام میده یا کارگر میگیره 

تنها نکته مهم این بود که چرا شمارو‌دعوت نکرد دلیلی نبود مگر اینکه فکر کنه درگیر بودید نمیومدید که بازم یه تعارف باید میزد 

با افکارتون همچون شکمتون رفتار کنید هر اشغالی رو توش نریزید 👍🏻                                                              اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچ‌کس بالاتر نیستم،اما اونقدر  عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم☺️           بزرگترین (( لذت)) زندگی انجام دادن  کاریه که بقیه میگن نمیتونی انجامش بدی 🙌🏻آدم دستمال کاغذی رو‌نمیشوره !یه چیزهایی دیگه تموم شدست ….بده بره 😉گاهی وقتا ،اون کسی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحب باغه 🤣👍🏻!یه رابطه های خیلی شیرینی قبلا وجود داشت که عکس ۳در۴ اونی که دوستش داشتن رو میزاشتن  تو کیف پولشون🥰!کوتاه بگم :کمتر اهمیت بدی بهتر زندگی میکنی !!🤌 قلک پر صدا نمیده حالا هی منم منم کن !!!👎🏻من مغرورم ولی از عذرخواهی  نترسیدم !!به اشتباهم اعتراف کردم !دربرابر هیچ لبخندی اخم نکردم !مغرور بودن با عقده ای بودن خیلی فرق داره 🙌🏻خدا به دلی که دریا باشه کشتی میده 🙏🏻بر این اصل زندگی کن :بودنشان زیبا ست و نبودنشان ضرری نداره …🙃.شعور رو به همه هدیه دادن ولی یه عده هدیه رو وانکرده پس فرستادن 😆اگر بهم بدی کردی و جوابتو ندادم بدون بیشتر از چیزی که فکر میکنی برام‌مهم نیستی !!😉
چجوری پاکسازی کنم؟ 

عبارات پاکسازی رو هر روز بنویس و تکرار کن تا ۴۰ روز

خدایا شکرت ک از تمام ترسهام پاکسازی شدم ممنونم

خدایا شکرت ک از تمام کینه هام پاکسازی شدم ممنونم

خدایاشکرت ک از دروغهام پاکسازی شدم ممنونم

خدایا شکرت ک از نفرتهام پاکسازی شدم ممنونم

خدایا شکرت ک از سرزنشهام پاکسازی شدم ممنونم

خدایا شکرت ک از احساس گناه پاکسازی شدم ممنونم

خدایا شکرت ک از قضاوت هام پاکسازی شدم ممنونم

خدایا شکرت ک دیگه هیچ اخباری نگاه نمی کنم ممنونم

خدایا شکرت ک از تمام خشم و نگرانی هام پاکسازی شدم ممنونم..

و عبارت تاکیدی ک مدام باید تکرار کنی اینه

خدایا شکرت ک تو مسیر نور و آگاهی ام

عبارات پاکسازی رو هر روز بنویس و تکرار کن تا ۴۰ روز خدایا شکرت ک از تمام ترسهام پاکسازی شدم م ...

مرسی گلم😍😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40