2726

چ خوابی دیدی؟

واقعیت اینه ک هیچوقت هیچکس نمیدونه و نمی‌فهمه ک توی دلت چی میگذره دلتنگ میشی دلمرده میشی گریه میکنی داغون میشی احساس تنهایی میکنی غذا نمیخوری بیرون نمیری علاقه ات به زندگی رو از دست میدی اما دم نمیزنی فردا صبح بیدار میشی باز لبخند میزنی و به زندگی ادامه میدی این داستان زندگیه بالا و پایین مجبوری زندگی کنی مجبوری بسازی مجبوری نق نزنی و به همه بگی حالم خوبه با لبخند..؛)

نه 🙄 

گوگل سرچ کن 

اینجا برا بعضیا فضای مجازی نیست فدراسیون تخلیه عُقدَس 🙄😐👋🏻   ...................................................................................    جوری زندگی کن که انگار هیچ کس دیگه ای جز خودت نیست که به تو کمک کنه ...! 🤍🦋                                                          ‌‌‌‌                                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ خوابی دیدی؟

یه خانمی حالش بد بود دکتر بهش دارو داد و خوب شد و بعد با پسر بچه کوچیکش با من راه افتاد اومد کوه یه جمعیت زیادی بودیم توی کوه بهمن اومد ما به سمت بالا حرکت کردیم.از بهمن نجات پیداکردیم اما برفها کم کم اب شدن اون خانم و بچش سر خوردن و پرت شدن پایین و بچش تو اب افتاد و دیگه منم ک بالای کوه بودم گمشون کردم و همراه جمعیت قسمت بالاتر کوه نشستیم تا ببینیم چ اتفاقی میخواد بیفته....روی کوه بودیم اما پایین کوه مثل دریا شده بود سرتاسر آااااب

2728
یه خانمی حالش بد بود دکتر بهش دارو داد و خوب شد و بعد با پسر بچه کوچیکش با من راه افتاد اومد کوه یه ...

درگیری فکری داشتی؟روز قبل فکرت مشغول اتفاقات نبوده؟

واقعیت اینه ک هیچوقت هیچکس نمیدونه و نمی‌فهمه ک توی دلت چی میگذره دلتنگ میشی دلمرده میشی گریه میکنی داغون میشی احساس تنهایی میکنی غذا نمیخوری بیرون نمیری علاقه ات به زندگی رو از دست میدی اما دم نمیزنی فردا صبح بیدار میشی باز لبخند میزنی و به زندگی ادامه میدی این داستان زندگیه بالا و پایین مجبوری زندگی کنی مجبوری بسازی مجبوری نق نزنی و به همه بگی حالم خوبه با لبخند..؛)
درگیری فکری داشتی؟روز قبل فکرت مشغول اتفاقات نبوده؟

درگیری ک اره دارم اثاث کشی میکنم چندروزه مشغول بستن وسایلامم امروز باربری میاد تا بریم خونه جدید دیشبم مادو پدرهمسرم اومدن کمک بعد مامانش گفت خواهرت امشب مهمونی داره همه خانواده رو دعوت کرده دلم یکم گرفت همه رو گفت جز من و شوهرم تازه من باردارم هستم و کسی زنگم نزد ک کمکم میخواید یا نه

درگیری ک اره دارم اثاث کشی میکنم چندروزه مشغول بستن وسایلامم امروز باربری میاد تا بریم خونه جدید دیش ...

این از کوه بالارفتن تعبیرش برمیگرده ب همین کارهات ک میگی اسباب کشی داریم و اینا..

حالا راحت از کوه بالا میرفتی؟

برف در کوهستان هم یعنی قبل از رسیدن ب اهداف باید سختی متحمل بشیم ک اینم همینجوریه یعنی هدفت اسباب کشیه و میگی دست تنهایی یعنی برای اسباب کشی باید سختی متحمل بشی تا اسباب کشی کنی..

بعد اون پسربچه درحال غرق شدن بود تو چ حسی داشتی؟

این از کوه بالارفتن تعبیرش برمیگرده ب همین کارهات ک میگی اسباب کشی داریم و اینا.. حالا راحت از کوه ...

ب پسره حسی نداشتم ب مامانش داشتم دلم کباب شد ک هردو افتادن پایین

ب پسره حسی نداشتم ب مامانش داشتم دلم کباب شد ک هردو افتادن پایین

از کوه بالا رفتن چی برات آسون بود؟

اینکه ب پسری حسی نداشتی بخاطر کار آبجیت بوده ک دعوتت نکرده و تو حس از دست دادن احساسات کردی و حس کردی آبجیت دوست نداره و اینا ب هر حال بارداری و حساستر از قبلی..

و تعبیر اینکه اونا از کوه افتادن رابطه شما با افراد دیگره احتمالا اون فرد دچار مشکلاتی شده ک شخصی و مربوط ب خودشن ک شما میتونید این مشکلات و سختی هارو درک کنید..

از کوه بالا رفتن چی برات آسون بود؟ اینکه ب پسری حسی نداشتی بخاطر کار آبجیت بوده ک دعوتت نکرده و تو ...

خواهرمن نه..خواهرشوهرم..من اصلا خواهر ندارم...

اره من مشکلات اونها رو درک میکنم و غصشونم میخورم تازه!!! بالارفتن از کوه اره راحت بود ی مردی کنارم بود بهش گفتم میشه دستتو بگیرم اونم گفت اره دیگه با اون راحت کوه رو بالا میرفتم

خواهرمن نه..خواهرشوهرم..من اصلا خواهر ندارم... اره من مشکلات اونها رو درک میکنم و غصشونم میخورم تاز ...

اینکه بالا رفتن از کوه ب کمک اون مرده راحت بوده اینه ک تو با کمک همسرت تمام کارهاتو ب راحتی انجام میدی..

دیگ همه چیو گفتم؟

چی برات مبهم مونده؟

اینکه بالا رفتن از کوه ب کمک اون مرده راحت بوده اینه ک تو با کمک همسرت تمام کارهاتو ب راحتی انجام می ...

اره همه قسمتاشو گفتی🙂🙂🙂 ممنونم❤️ چه خوبم نظر میدی.میشه پست جدیدم هم نظرتو بگی