2737
2734
عنوان

نامزدیمو ب هم زدم

404 بازدید | 34 پست

سلام بچه ها... من نامزدیمو بعد از چند ماه بنابر دلایلی ب هم زدم اما از جایی ک نامزدم میگه پشیمونه و همه جوره تعهد میده ک خوشبختم کنه میخاد ک برگردیم ب هم... و اینم بگم خیییلی همو دوسداریم و این جدایی ضربه بزرگی بهم زد .. حالا شما بگید نامزدی ک ب هم خورده شده میشه دوباره درست بشه؟ نصف فامیلا ما میدونن نصفشون نه واسه طرف مقابلمم همینه ب طور جدی جداییمون رسمی نشده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کامل تر توضیح بده علت جدایی چی بوده سنتون چقدره چطور تعهد دادع

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده
2731

من یک ماه نامزد بودم همه کارای عقدمون رو انجام داده بودیم بنابر دلایلی که تو اولین تاپیکم هست بهم زدیم..دوهفته بعد دوباره اومدن و عقد کردیم ولی بعد 6 ماه بخاطر همون دلایل جدا شدیم...طلاق💔 

💜وقتی زندگیت رو تو سکوت بسازی دشمنا نمیدونن به چی حمله کنن💜
2738
کامل تر توضیح بده علت جدایی چی بوده سنتون چقدره چطور تعهد دادع

چون خیییییلی دوسم داشت و روم حساس بود بهم شک میکرد اما کنارم اروم بود اما چون شهرامون متفاوت بود دور بودیم بیشتروقتا منم اعصابم خراب شد وسایلشو پست کردم من ۲۰ و اون ۲۳ 

چون خیییییلی دوسم داشت و روم حساس بود بهم شک میکرد اما کنارم اروم بود اما چون شهرامون متفاوت بود دور ...

شک در چه حد؟ پارانویید؟

من ناراحت نمیشوم،تو هم لازم نیست ناراحت شوی؛داشتن اعتقاد متفاوت نباید موجب جدایی انسان های باشعور بشود.#کافکا
چون خیییییلی دوسم داشت و روم حساس بود بهم شک میکرد اما کنارم اروم بود اما چون شهرامون متفاوت بود دور ...

دقیقا منم تو همین سن بودم اونم 23 بود...

💜وقتی زندگیت رو تو سکوت بسازی دشمنا نمیدونن به چی حمله کنن💜

نه جدا شید بهتره

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده
2706