2726

دلم داره میترکه دیگه

واقعا وقتشه دومی رو بیارم 

خیلی خیلی دوسدارم 

توجشنو دور همی ها تو سختیها فقط خاهربرادرم کنارم بودن 

ولی بچه ی خودم باید تنهایی بکشه😔

مسعله امون هم فقط مالی هست...

ی بچه ی سه سالو نیمه دارم 

الام واقعا وقتشه 

ولی ....😔😭تا به مخارجش فکر میکنم مو بر تنم سیخ میشه منصرف میشم

مثل مني هم من هم همسرم عاشق بچه ايم ولي مشكلات مالي كه چن وقته اسيرمون كرده نميذاره

‏احترام به عقاید یعنی من به محدودیت هایی که برای خودت گذاشتی احترام بگذارم نه به محدودیت هایی که میخواهی برای من بگذاری!

منم دوتا پسر دوتا دختر دلم خیخیلی میخواد ولی خدا نخواست یدونه داد 😶

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مثل مني هم من هم همسرم عاشق بچه ايم ولي مشكلات مالي كه چن وقته اسيرمون كرده نميذاره

لعنت به این شرایط😔

در خودم الان امادگی کامل برا یچه دوم رو میبینم

مامانمو مادرشوهرمو خاهرشوهرامو همه گیر دادن بیارین دومی

ولی از دل ما چه خبر دارن

منم دوستدارم بچه دوم بیارم اما😔😔

خدایا شکرت که امسال شروع سال های خوب زندگیم بود همونی که دوست داشتم خدایا شکرت بخاطر سلامتی و ارامش اسایش زندگیم خدایا شکرت بخاطر سلامتی همسرم و موفقیت کارش خدایا شکررررت ....🌈🌱🌹🙏❤️میشه برای خونه دار شدنم صلوات بفرستید🏡🏡🏡
بچه که تا هفت هشت سال هزینه ای ندارم گلم پوشک که قابل شستشو هست شیرشم که خودت میدی....دو سال اول،اتف ...

نه بابا هزینه پوشاک دکتر و خمرد و خوراک و تفریح همین یکی کلی میشه

تازه ازین به بعد بره مهد و کلاس و این چیزا که خودش دنیایی میشه

امروز صبح شبکه گیلان رو نگاه میکردم یه حاج اقا با خانمش مهمون برنامه بودن ۸ تا بچه داشتن میگفتن بچه ها باهم خوشن باهم بازی میکنن میگفتن تک فرزندا بهشون سخت میگذره منم یه بچه دارم واقعا بهش سخت میگذره تنهاست روحیه اش داغونه ولی من از بارداری و زایمان میترسم الانم که کروناست بیشتر میترسم 

2706