2737
2734
عنوان

بچم ۱۲ سالشه تو اتاقش نمیخوابه

1602 بازدید | 44 پست

سلام دوستان

دختر من ۱۲ سالشه و هنوز شب ها تو اتاقش نمی‌خوابه و شبا میاد پیش منو همسرم تو تخت میخوابه میگه میترسم  بچه که بود رو دیوارش‌ یک موجود ترسناک دیده بود از اون. به بعد تا الان نمیخوابه تو روشنایی می‌خوابه ولی تو تاریکی میترسه هرکاری بگین کردم چراغ خواب و جایزه بذار زیر بالش و تشویقی و همه کارا رو کردم ولی بازم می‌ترسه کسی می‌دونه چیکار کنم ؟ بخدا خسته شدم

تو هال بگو بخوابه

با برق روشن

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم که الان ۱۸ سالمه به هیچ وجه نمیتونم تنها بخوابم بااااید یک نفر کنارم باشه و من دستم بهش بخوره و بفهمم یکی هست. آخه میترسم

همیشه دوست داشتم از این آدمای درونگرای مرموز و خفن باشم که همه در عَجبند که این توی زندگیش چی داره میگذره؟ ولی متاسفانه یه برونگرای اوسکول از آب درومدم که منتظرم تا یه شنونده پیدا کنم تا کل زندگیمو واسش تعریف کنم🤐🥴
2731

ابجی منم تنهامیخابید یشب بختک گرفت دیگ بکشیم تو اتاقش نمیخابه میترسه

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

من ۱۹ سالمه هرشب مامان بابام اصرااااار دارن برم تو اتاق اونا بخوابم میگن‌تنها نخواب😂😂😂من بیشتر شبا مقاومت میکنم ولی بعضی شبا انقد صدام میزنن ک بیا بیا بیا تا نرم ن خودشون میخوابن ن میزارن من بخوابم😂😂تازه داداشمم هست😂

2738

ولی من میترسیدمم نمیتونستم پیش بابام اینابخابم

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

فقط مشاوره وگرنه تو سنای بالا میشه پانیک استرس وابستگی نداشتن اعتمادبنفس ....همش سرم اومده قوی بار بیار بچتو هنوزم وقت داری

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨
منم که الان ۱۸ سالمه به هیچ وجه نمیتونم تنها بخوابم بااااید یک نفر کنارم باشه و من دستم بهش بخوره و ...

وااات بخدا من ۱۶ سالگی تو شهری که خونوادم نبودن مجردی زندگی میکردم به خاطر کنکور ترس چیه بابا تازه الآنم مجردی زندگی میکنم تک تنها

2706