2737
2734

اول اینکه حضرت عباس ع خیلی خیلی ازتون مممنونم.🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏❤❤

دوم اینکه از حدود  ۱ساعت پیش  تقریبا ی مشکلی برام پیش اومد هر چی تلاش کردم نشد خیلی عصبانی و ناراحت بودم میدونم متاسفانه حرفای قشنگی نزدم. با عصبانیت چند بار گفتم این حاجت کوچیک کاری نداره چرا نمیدی .الکی میگن باب الحواعجی.

بعد یاد یه داستان افتادم ک ی نفر خواب میبینه و تو اون خواب حصرت عباس میگه فلانی ازم حاجت خواسته  اگه حاجت فلانی رو نمیدین پس باید لقب باب الحواعجی رو از من بگیرید . امام حسین ع میگه عباسم تو باب الحواعج بمون ما حاجت اونو میدیم.بعد با خودم گفتم امام حسین ع ک دروغ نمیگه ،حتما حضرت عباس ع باب الحواعجن (این حرفا تو چند ثانیه کوتاه از ذهنم گذشت) (من با گذشت این حرفا تو دهنم بهشون اعتماد پیدا کردم) بعد بلافاصله رفتم سراغ مشکلم ،دیدم حل شده.

اعتماد بهشون خیلی مهمه.

من خیلی تابحال از حصرت عباس ع حاجت گرفتم و واقعا با توجه به تجربه م میگم اعتماد واقعی بهشون بی شک معجزه میکنه  و ایشون بی شک باب الحواعجن و اینم بگم من از همین حالا کلی حاجت های بزرگ برای اینده از ایشون از الان میخوام .یعنی از الان برای حاجتای یکی دو سال دیگه و چند سال دیگه توسل میکنم

حضرت عباس خیلی ممنونم از شما.ببخشید ک بیشتر نمیتونم تشکر کنم❤❤❤🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

حضرت# ‌ عباس ع قطعا باب الحواعجن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
دارم نوحه حضرت عباس گوش میدم

چقدر عالی.ممنون از پیشنهاد بسیار خوبتون.منم از این به بعد با گفتن این حرف شما دوست دارم نوحه گوش بدم مخصوصا از حضرت عباس ع.

بیشتر از ی دنیا مممنون از پیشنهادتون😍😍😍😘😘😘😘😘😘❤❤❤🙏🙏🙏🙏🙏👏👏👏👏👏

خدا دوستت داره...ترو همون خدا برا منم دعا کن‌...مشکلات زیادی همزمان تو زندگیم پیش اومده هیچ کاری هم ...

گفتم منم اول اعتماد نداشتم.اعتماد واقعی کنید حاجت میدن بهتون.بعصی اوقات ما خودمون رو گول میزنیم ک اعتماد داریم بهشون

چقدر عالی.ممنون از پیشنهاد بسیار خوبتون.منم از این به بعد با گفتن این حرف شما دوست دارم نوحه گوش بدم ...

سلام عزیزم خوشحال شدم از دیدن تاپیکت😘 نگاه حضرت عباس و ائمه بدرقه ی همیشگی راهت باشه گلم❤❤❤❤

اللّهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.
2706