2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من اولش با علاقه وارد شدم ولی الان اصلا نمیدونم میخوام تهش چیکار کنم به کجا برسم

به اوناش فکر نکن تمرکز کن رو معدل بالا ، ان شاءالله با معدل خوب فارغ‌التحصیل شدی کار هم گیرت میاد

من اولش با علاقه وارد شدم ولی الان اصلا نمیدونم میخوام تهش چیکار کنم به کجا برسم

شايد ذهنت خسته شده 

يه مدت كلا از اون فضا دور شو  و به خودت استراحت بده

مثلا سفر يا تفريح مورد علاقه ات رو انجام بده

مهربوني ميتونه اين دنيا رو قشنگ تر كنه🤗💖.                   بيايد هواي دل آدم ها رو داشته باشيم🤝💖
به اوناش فکر نکن تمرکز کن رو معدل بالا ، ان شاءالله با معدل خوب فارغ‌التحصیل شدی کار هم گیرت میاد

خب واقعیتش من توی بالین رفتم میبینم اصلا روحیاتم به پرستاری نمیخوره نمیدونم چیکار کنم

شايد ذهنت خسته شده  يه مدت كلا از اون فضا دور شو  و به خودت استراحت بده مثلا سفر يا تفري ...

میدونی یجورایی حس میکنم تصوری که از رشتم داشتم با واقعیت فرق میکنه

اره عین چی خیلی سخت بود 

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2706