2726
عنوان

من ب جاریمم

290 بازدید | 18 پست

خیلی حساسمم بارها سر رفتاراش با شوهرم دعوام شده ازش بدم میاد و حس بد میده بهم ی کاری کرد این حس بهم دست داده :( 

مثلن من تازه عروسم ولی هر وقت من خونه مادرشوهرم بودم نمیومد از قص ولی وقتی من نبودم بود ..... رفتاراش تو مخمه چ قد بخاطرش دعوا کردم با شوهرممم و حتی کتکم خورردم یعنی بحثمون میشد الکی الکی و کشداررمیشد و رومون باز شد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تورو خدا بیخیال چیکار اون داری میاد بیاد نمیاد نیاد اینا الان براتون مهمه چند سال که از ازدواجتون میگذره تازه میفهمی الکی باروان خودتو زندگیت چه کردی دیگه هیچکدوم این داستانا یه سرسوزن برات اهمیت نداره حتی اهمیت ادما هم برات کم و کمتر میشه

خب چه ربطی به شوهرت داره یا اصلا چرا باید برات اینقدر مهم باشه که به خاطرش دعوا کنی

خودمم نمیفهمممم اصننن نمیفهمممم چرا اون انقد گند کردم البته چند تا رفتار از خواهر شوهرام مادرشوهرام دیدمم ک ب اون بیشتر اهمیت میدن حساستر شدم

بیخیال چرا اوقات خودتون رو تلخ میکنید رفتارای اون خانم تقصیر همسر شما نیست سعی کن نسبت به رفتار و ...

ببین اصن نمیدونم چ مرگمههههه اصن نمیدونممم چرا انقد تو مخم رفته از خودم بدم اومد چرا اینطوری شدمممم شدیدا بهش حساس شدممم دست خودمم نیس میدونی اخه خواهر شوهر و مادرشوهرمم خیلی بهش اهمیت میدن و حساسترم کررردن پیش خودم هی میگم مثلن من تازه عروسم ولی ب اون بیشتر اهمیت میدن حرص میخورممم

خودمم نمیفهمممم اصننن نمیفهمممم چرا اون انقد گند کردم البته چند تا رفتار از خواهر شوهرام مادرشوهرام ...

مگه محتاجه محبت و کاری از کسی هستی؟؟؟؟؟

دنیارو بدن ب جاریت چ توفیقی تو حاله تو داره تو زندگیه خودتو داری ی عمر 

بهترین کارت اینکه رابطت با شوهرت عاااااااااااالی باشه دیگه بقیه هرچی هستن باشن اصلا تو بگو طلا مهم نباشه 

نه عزیزم

خوب بخاطر همین منم اصن با اینک با شوهرم طولانی دوست بودم هیچ وقت هیچ وقت اصن ازس نمیپرسیدم د برامم مهم نبوود حتی اون ازدواج کردن من با شوهرم دوست بودم حتی سوالم راج بهش نمیکردم هیچی هیچی ولی از بعد ازدواجم حساس شرمم اصن ادمی نبودم ک خودمم با کسی مقایسه کنممم حالا حس بعضی خانمای سایت میفهممم :((((((

2706