2733
2734
عنوان

قرص ضد استرس

126 بازدید | 3 پست

بهترین قرص ضد استرس که مصرف می‌کنید چیه ؟ 

اگه ممکنه یه مکمل تاثیر گذار هم برای تقویت حافظه بگین 

واقعا این استرس من زده به سر درد 

🎃Walking dead

سرترالین معمولن برای استرسه

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرترالین به خلق اشتباه داده بشه پدر طرفو در میاره فقط کلودیازپوکساید ۵ارامبخش بدون در نظر گرفتن خلق ...

من خودمم خوردم تاثیری ندیدم مامانم میخوره خیلی ارومه چراپدر طرفودربیارن براساس حال طرف میدن برامن تاثیرنداشت عوض کرد

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2728