2733
2734
عنوان

طبقه ی بالای مادرشوهرمم|:

| مشاهده متن کامل بحث + 3983 بازدید | 166 پست
والله من از مادرشوهرم ناراحتم مهمون براش میاد به ما نمیگه اصلا سالی یه بار به زور تاهار و شام میریم ...

اتفاقا هی میگه تو خیلی زبر و زرنگی!!,فک میکنن چون من تازه عروسم باید کارای مادرشوهرمو انجام بدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای دقیقا حالا که ما دوس داریم بریم اونا محل نمیدن😒

ن محل ک میدن😅 

من اگ ی روز نرم پایین 

پدر شوهرم صدام میکنه از حیاط میگ کجایی چیکار داری میکنی شام بیا پایین😅

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  
2728

برو خداتو شکر کن صدات میزنن تو بری

چند سال پیش که خونه هامون پیش هم بود

مهمون برا اونا میرفت ، یهو میدیدی در باز شد بچه هاشون اومدن تو

انگار نه انگار یه محیط شخصیه

یکی از بچه هاشونم به شدت فضول و تخس بود

وای خدا

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
وای این کارش واقعا ناراحت کنندس چند سالته ؟ اختلاف سنیتون چقدره؟

من18سالمه اون28 خیلی ناراحت میشم😔😔حس میکنم منو نمیخواد نمیدونی وقتی امشب زن فامیلشون به شوهرش گفت پاشو بریم اونم سریع پاشد و گفت‌چشم‌توی دلم چه آهی کشیدم😔:)حسرت خیلی چیزا به دلم موند

2738
از دفعه بعد بزار خودش بره پایین تو هم سرتو گرم کن .واقعا نمی‌فهمم چرا قبول میکنین تو یه خونه باشین ت ...

من خیلی اشتباع کردم...اخع عزیزم میره پایین من تنهام دلم میگیره نمیدونی چقد منتظرشم از سرکار بیاد...بعد منو ول کنه بره پایین خب من دق میکنم

از همین حالا با سیاست یه طور رفتار کن که وقتی مهمون داشتن یا کلا نری یا اگه مجبور شدی بری یه سلام بد ...

خونه مامانم نزدیک نیست خیلی سعی کردم زود بیام ولی نمیشه چون شوهرم نمیاد 

2706