2737
2739
عنوان

طبقه ی بالای مادرشوهرمم|:

| مشاهده متن کامل بحث + 3983 بازدید | 166 پست
مثل ده سال پیش من.اولین راهش اینه که به شوهرت بفهمونی حق با تو و زندگی شما جداست.   من وایسادم ...

اخه تو شوهرت تک‌پسر نیست....خوشبختی واقعا

من انقد حرص‌خوردم این مدت حس میکنم افسردگی گرفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امشب محکم وایسادم جوری که شوهرم التماسم میکرد دلم طاقت نیورد بخاطر شوهرم رفتم

نباید کوتاه میومدی ، شوهرت داره اشتباه میکنه تحت فشار میزارت تو نباید همکاری کنی بد عادت بشه ، این قضیه رو زودتر تموم کن و مقاومت کن تا شوهرتم عادت کنه 

2728
واقعا؟؟چطوری؟توروخدا راه حلشو بهم بگو

عزیزم   میتونی  با مادرشوهرت  درمیون  بزاری   بگو  که  بعضی  وقتا  نمیتونم  بیام  پایین  ممکنه  گیر باشم یاحال ندارم  ب هربهانه ایی  بیار  اون  بیشتر  درک  میکنه  منم  مثل  شما بودم  با مادرشوهر خدا بیامرز  میگفتم  اونم  متوجه  شد  

تنها چیز که غیر ِممکنِ فقط خودِ غیرِ ممکنِ
2738
هر کی میومد خونه مادرشوهرم از من شاکی میشد زدم به سیم آخر دیگه نرفتم کارم شده بود دعوا با شوهرم مهمو ...

شوهرت چی میگفت؟؟لج نمیکرد؟باهات سرد نشد؟من از این میترسم نرم بعد منو‌خونه مامانم اینا نبره هیچوقت😔

مگه بچه ای قهر کردی دفعه بعد به مادرشوهرت بگو مادرجون مهمون اومدنی ما رو صدا نکنید شاید من شرایط ندا ...

اونم نگه شوهرم میگه پایین مهمون هست پاشو بریم بهش گفتم مگه من درحال مرگم باشم باید بیام اصلا تو مخش نرفت فقط گفت پاشو بریم لج نکن

2ماهه

از همین حالا با سیاست یه طور رفتار کن که وقتی مهمون داشتن یا کلا نری یا اگه مجبور شدی بری یه سلام بدی دو دقیقه بشینی و سریع برگردی، یه چیزو بهانه کن و برگرد خونت

یا اگه خونه مامانت نزدیکه تا فهمیدی مهمون دارن برو خونه مامانت

خدایا خودتو ازم نگیر...
عزیزم تو تازه عروسی چرا ازین کارا می‌کنی زندگیت سرد میشه ها سر چیزای الکی زندگیتو خراب نکن خب توأم ...

نمیتونم وقتی ازش ناراحتم تو بغلش بخوابم😔😔ازش بدم میاد وقتی کلی گریه کردم و اون راحت خوابیده فقط خانوادش واسش مهمه

2706