2726
عنوان

طبقه ی بالای مادرشوهرمم|:

3983 بازدید | 166 پست

سلام میشه راهنماییم کنید؟!

من تازه ازدواج کردم از وقتی ازدواج کردیم هر مهمونی پایین میاد خواهرشوهر کوچیکم میاد مارو صدا میزنه مهمون داریم بیاین!!!من دلم نمیخواد برم چندباره رفتم امشبم به شوهرم گفتم نمیرم خیلی عصبی شد و افتاد به التماس کردن که بیا بریم الان میگن چرا ما نرفتیم منم گفتم من مسئول نیستم هر مهمونی بیاد منم بیام پایین مگه اومدن خونه ی ما؟سرم درد میکنه خلاصه انقد گفت من راضی شدم برم....چیکارکنم از این وضع راحت شم؟(اونقد پول‌واسه اجاره ی خونه ی دیگه ایی رو نداریم!)انقد گریه کردم خواب از سرم پریده:)))ولی شوهرم اتاق کناری راحت خوابه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میتونی به خواهر شوهرت دوستانه بگی ، صداتون نکنه 

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            

دقیقااااااااااااا مشکل منو داری وقتی که یجا بودیم

متنفرم از این کار

اخه ما خونمون جداس هرکی دلش مارو بخواد میاد خونمون، نمیدونم چرا باید وقتی مهمون میاد خونه مادرشوهر مارو صدا کنن

خدایا خودتو ازم نگیر...
سخت نگیر بابا کاش  من یه فامیل داشتم نزدیکم روزی یه بار میرفتن پیشش، فسیل شدم تو تنهایی و غربت

عزیزم فامیل خوب باشه چه اشکالی داره خیلیم خوبه من میرم اونجا مادرشوهرم بیشتر کارارو میندازه گردن من

من قهر کردم اومدم اینجا نیومد دنبالم...خوابیده من انقد گریه کردم چشمام کور شد

عزیزم چرا سخت گرفتی زندگی رو

تازه باید خوشحالم باشی که دوستت دارن و صدات میکنن

خوبه که خوش بحالت

سخترینش اینه حسابت نکنن و خودشون خوش باشن

تو نری شوهرت تنهایی یاد میگیره میره

هر لحظه خدا را شکر💙
2706