2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باهاش ازدواج کردی؟

خیر

💚 فرازی ازوصیت نامه سردار سلیمانی برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل و منصوب شرعی و فقهی به معصوم. خوب می دانید منزّه ترین عالِم دین که جهان را تکان داد و اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما که به عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است. دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی ماند؛ قرآن آسیب می بیند  ازاصول مراقبت کنید  اصول یعنی ولیّ فقیه، خصوصاً این حکیم، مظلوم، وارسته در دین، فقه، عرفان، معرفت؛ خامنه‌ای عزیز را عزیزِ جان خود بدانید. حرمت او را حرمتِ مقدسات بدانید.                                                         💚مااهل کوفه نیستیم علی تنها بماند  هزاران بار جانم فدای رهبری💚 خدایا از عمرمن برداروبه عمررهبرم بیفزا واورا تا ظهور حضرت مهدی عج برای ماحفظ کن🙏
2731
کارخونه چی؟

کارخونش رباطکریم بود

دقیق یادم نیس ولی مربوط ب ضدیخ ماشن بود ۹سال پیش بود‌. خیلیم خوش هیکل وباجذبه بود. ولی من هضم نمیشد برام همچین وصلتی

آجیای مهربون برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین. انشاالله هیچکس داغ عزیزنبینه😭😭
ازاد تو کار چی؟ تا چند سال مگه مد نطرته؟

سن واسم ی عدده ولی خب من فعلا واسم زوده برای ازدواج 

تو کار لباس بود تو یکی از مرکز خریدای معتبر گالری لباس داشت که از اونور میاورد 

ی سهمی هم تو کارخونشون داشت ازاونجام پول میومد توحسابش 

آرمان❤آرتین❤روح الله❤(خودم میخوام تعلیق شم و هر زمانی بخوام خودمو مسموم کنم به نینی سایت و اینستا میرم)
چرا؟

نمیدونم. گف ماشین میخرم برات وتوشهرخودتون خونه میخرم برات.اصرار زیاد داشت همین اعصابمو خوردمیکرد.بعدفک کن اون میشدپیرمردمن تازع اوج جوونیم بود امکان خیانت تو اینجورازدواج ها زیاده

آجیای مهربون برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین. انشاالله هیچکس داغ عزیزنبینه😭😭
2738

اره هيچي بهونه هاي الكي گرفتم ردش كردم 

چون ازطرف اونا اصرار خيلي بود من خودمو چس كرده بودم فكر كردم چي هستم حالا

(ببخشيد خيلي رك حرف زدم)

‏احترام به عقاید یعنی من به محدودیت هایی که برای خودت گذاشتی احترام بگذارم نه به محدودیت هایی که میخواهی برای من بگذاری!
الان پشیمونی. چرا ردش کردی؟

ازدواج كردم با كسي ديگه همسرمم وقتي ازدواج ميكردم وضع مالي خوبي داشت ولي خب اون مولتي ميلياردر بود الان ديگه تيلياردره😄

چون از زندگيم راضي ام نه ناراحت نيستم ولي ايرادام همه الكي بود همه چيش خوب بود به همه سازمم رقصيده بود خوب شد منو نگرفت😄

‏احترام به عقاید یعنی من به محدودیت هایی که برای خودت گذاشتی احترام بگذارم نه به محدودیت هایی که میخواهی برای من بگذاری!

به حق عزیز زهرا حاجت روا شی 

بله داشتم 

متاهل و متعهد به یه شوهر هیز بی احساس😒💔/پروردگارا شرح صدرم عطا فرما و کار برایم اسان کن که همانا بس تویی بصیر به احوال ما...🤍🦋/یه صلوات واسه رسیدن به حاجاتم مهمونم کن مهربونم اجرت با ضامن اهو...❤/من پری کوچک غمگینی را میشناسم که در اقیانوسی مسکن دارد و دلش را در یک نی لبک چوبی می نوازد ارام ارام.... پری کوچک غمگینی که شب از یک بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد امد🌻🌈به ارزوهام قول رسیدن دادم(توکلت علی الله)🦄💜/ بی ادبی و بی احترامی و بی جواب میذارم اصالت و تربیت ادما خیلی باهم متفاوته...!😌❤/صد هزارمین کاربری/  امام زمانم قلب من به شفافی نگاه شما نیست اما عجیب به دوس داشتن شما مبتلاس ای کاش زودتر بیاید حضرت اقا دنیای کوچیک ما بدون شما دقیقا مث یه قفس تاریکه به هر گوشه اش که نگاه می کنیم دلمون میگیره....🌙💚