2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بعضی از میوه فروشی ها دارن

همیشه دوست داشتم از این آدمای درونگرای مرموز و خفن باشم که همه در عَجبند که این توی زندگیش چی داره میگذره؟ ولی متاسفانه یه برونگرای اوسکول از آب درومدم که منتظرم تا یه شنونده پیدا کنم تا کل زندگیمو واسش تعریف کنم🤐🥴
سایت هایی هستن که میفروشن بجز اون اکثرا فقط تهران پیدا میشه. هر دونش نزدیک 200 تا 300 تومنه

ابدا خوشمزه نیست 

فکر میکنم در نهایت کل زندگی ب عمل دل کندن منتهی میشه، ولی چیزی که بیشتر از همیشه ادم رو اذیت میکنه اینه که هیچ فرصتی پیدا نکنی که بگی خداحافظ .... 
2714
بالاخره سایت حس ششم و پیدا کردم😍😍😍😱 گف تابستون ازدواج میکنم🥰😅 باور نکردم تا اینکه خبر ...

@نی_نی_یار_شب    

ترویج خرافه و تفکرات سمی 

لطفا رسیدگی کنید

Sandman, I'm so alone🍭Don't have nobody to call my own🫂Please turn on your magic beam🪄Mr. Sandman bring me a dream❣️✨Make her the cutest that I've ever seen🙈                                                   song:Mr. Sandman🌈🌙🌧️
هزجا رفتم نداشت

چه شکلیه اصلا ،از این غرفه هایی که میوه های استوایی دارن نمیفروشن؟

تو بگو یه شهاب سنگ خورده بهم از دوناحیه فوقانی و غیرفوقانی بفنا رفتمبازم ینفر پیدا میشه میگه تو که خوبی من دیروز مریخ رفت تو کو  نم.
2706