2726
عنوان

خانوما مانتو سوییت

351 بازدید | 11 پست

سلام من ی مانتو بلند سوییت از حالتایی که پوست ماری هستن خریدم توش انگار دم میکنم ی گرمای خاصی داره انگار که توش مرطوب بشه خواستم بدونم کلا جنسش اینجوریه یا من توش دم میکنم شما چه فصلی میپوشید یکم از خریدش پشیمونم؟؟ این شکلیه پارچش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شاید چرمه؟ چرم اصلی نه ها از این پلاستیکی ها، چون اونا آدم توش داغ میشه اصلا یجور آزار دهنده ای

دقیقا این مدلو میگن سوییت فاکس ی حالتی انگار آبم جذب نمیکنه زیاد پشتش حالت لباس غواصی داره موندم چیکار کنم تازه خریدم 

دقیقا این مدلو میگن سوییت فاکس ی حالتی انگار آبم جذب نمیکنه زیاد پشتش حالت لباس غواصی داره موندم چیک ...

آخ همونه حالت غواصی دارن پلاستیکن متأسفانه ، ببین اگه نمیخوایی قبل اینکه تن کنی و کهنه بشه بذار برا فروش شاید کسی طبع بدنش سرد باشه توش راحت باشه حالا به دوستان آشنایان نشد بذار کمدا بفروش بره زیر قیمتم بدی بهتره تا کلا نپوشی و تو کمدت خاک بخوره

بالاخره سایت حس ششم و پیدا کردم😍😍😍😱

گف تابستون ازدواج میکنم🥰😅

باور نکردم تا اینکه خبر جنسیت سنوگرافی خواهرم اومد دقیقا درست بود🤤

https://demolink.net/bD

بعدورود شهر و جنسیت و تاریخ تولد بزنین سوالتونو بپرسین🥰💯😍

سایت بی نهایت شلوغه اگر بار اول وارد نشد تازه سازی رو بزنین حتما وارد میشه😚

برین حالشو ببرین🥰🤤💯

راه حلی نداره حالا زیر چیز خاصی بدوزم درست بشه انقدر گرماش حس بدی نداشته باشه

میتونی بدی برات لایی بزنن داخل شو یا درست میشه یا اینکه بیشتر گرم میشه چون خود لایی باز گرم تر میکنه 

ب یه خیاط ماهز نشون بده میفهمه 

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...