2703
2553
عنوان

درد شدید پریود

118 بازدید | 8 پست

از ساعت یک ظهر تاحالا درد شدیدی دارم ک جیغ میزنم و گریه میکنم دولا دولا راه میرم از درد انگار یکی سفت شکممو گرفته و دردش تمومی نداره هی یک ساعت اروم میشه دوباره شروع میکنه شیش تا مسکن نوافن ناپروکسن مفنامیک اسید و بورفن خوردم فقط واسه چند دقیقه ارومم ...الان دیدم ی لخته خون تقریبا سیاه رنگ بزرگم دفع کردم اصن نمیدونم چمه چیکار کنم بچه ها درد امونمو بریده نمیزاره بخوابم

خداکنه منم زوتر این درد تجربه کنم😭

ترم آخر دانشجوی مقطع دکترا مددکاری و مشاور کلینیک خوشحال میشم بتونم به نی نی سایتی های عزیز کمک کنم پروردگارم ازت جز سلامتی خانواده عزیزم و همسرم چیزی نمیخام 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط اب گرم.کیسه اب گرم . یه دستمال گرم کن بزار تو شکمت و ...

زنجبیل دارچین و.... دم کن بخور

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2456
فقط اب گرم.کیسه اب گرم . یه دستمال گرم کن بزار تو شکمت و ... زنجبیل دارچین و.... دم کن بخور

الانم کیسه اب گرم رو شکممه پونه رازیانه زنجبیل اویشن خوردم با نبات عسل واقعاااااا دیگه نمیدونم چ غلطی بکنم انگار دارم زایمان میکنم

سردی کردی دیگه 

نبات رو بنداز داخل اب جوش توشم زنجبیل بنداز بخور 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2714