2737
2734

خیلی صورتم استخونیه الان بخاطر عمل بواسیر ی ماه مجبورم سبزیجات ومیوه بخورم چیکار کنم پهلوهامم کنارش اب  بشن ؟؟

ورزش خاهرم فقط ورزشش

برا صورتتم ورزششش ماساژژژ

ورزش دوای هر درد🙂😂

خلاصه ک چشام دنیاییه                                                                 توجه توجه عشقم تتلیتی اعظم قبلییی برگشتههههههه خاسسستم یاداوریییی کنمممممم✌✌✌😌😌😌😌😌                                                               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هفته ای سه تا کپسول امگا۳بخور صورتت شفاف و تپل میشه برا پهلوهات هم سیب درختی بخور و ورزش کن اگه میتونی

رفتی و جا مونده عطرت تو این خونه            نیستی و بعد از تو از من چی میمونه
ورزش خاهرم فقط ورزشش برا صورتتم ورزششش ماساژژژ ورزش دوای هر درد🙂😂

خب تازه دوهفتس عمل کردم نهایت ورزشی ک بتونم انجام بدم پیاده روی ارومه جواب میده ؟؟چمدونم استخونای صورتم درس بشن 😑 خیلی صورتم لاغر 

2738
خب تازه دوهفتس عمل کردم نهایت ورزشی ک بتونم انجام بدم پیاده روی ارومه جواب میده ؟؟چمدونم استخونای صو ...

پیاده رویم خوبه

برا صورتتم بگم که شیر بزن سیبم خوبه ولی خاهر همش گرونه نشاسته بزن با روغن ماساژ بده 

🙂😂

خلاصه ک چشام دنیاییه                                                                 توجه توجه عشقم تتلیتی اعظم قبلییی برگشتههههههه خاسسستم یاداوریییی کنمممممم✌✌✌😌😌😌😌😌                                                               
هفته ای سه تا کپسول امگا۳بخور صورتت شفاف و تپل میشه برا پهلوهات هم سیب درختی بخور و ورزش کن اگه میتو ...

باید دائمی بخورم؟؟ سیب ک میخورم ورزش فعلا شرایطشو ندارم 😥

واسه پهلو فقطططط رژیم ورزش

همیشه دوست داشتم از این آدمای درونگرای مرموز و خفن باشم که همه در عَجبند که این توی زندگیش چی داره میگذره؟ ولی متاسفانه یه برونگرای اوسکول از آب درومدم که منتظرم تا یه شنونده پیدا کنم تا کل زندگیمو واسش تعریف کنم🤐🥴
فکرکنم منم دارم یه ذره گوشت اضافه تومقعداونه؟

آره آره همون 

از هر 5 تا ایرانی 3 نفر دارن 

منم دارم 

موقع دفع میاد بیرون بعد دوباره ممکنه بره داخل. 

اگه رفت داخل یعنی نوع 1 و 2 هست. اما نوع 3 و 4 همیشه بیرونه همراه با خارش و سوزش و خونریزی و نیاز به جراحی داره 

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            
آره آره همون  از هر 5 تا ایرانی 3 نفر دارن  منم دارم  موقع دفع میاد بیرون بعد دوبا ...

ممنون همینوکم داشتم یعنی تااخرعمرهست؟

زخمهاخوب میشونداما"خوب "شدن با مثل روزاول شدن خیلی فرق داره....💔
2706