2737
2734
عنوان

داداشمو زدم

943 بازدید | 35 پست

کوچیکه 7 سالشه 

لجمو در میاره 

عصبیم میکنه دوبار به مامانم گفتم بیخیال بود 

هی دورم میپلکید اومدم تو اتاقم اومد دنبالم رفتبم تو اتاقش اومد دنبالم بهش گفتم عصبیم 

باز اومد 

گرفتم زدم تو کمرش 

اوففف اصلا گریم گرف 

مامانمم اومد زد تو گوشش قرمز شد 

خو حرف گوش نمیده 

خدا بکشتم 

بابا خو عصبی شدم

منم دارم میشم عین مامانم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا ک 

ادم بچه رو میزنه

ترم آخر دانشجوی مقطع دکترا مددکاری و مشاور کلینیک خوشحال میشم بتونم به نی نی سایتی های عزیز کمک کنم پروردگارم ازت جز سلامتی خانواده عزیزم و همسرم چیزی نمیخام 
2731
2738

حق داری🤌🏼

چالش حرف ناشناس🐍نیوش یک☝🏻نیوش دو✌🏻نیوش سه👌🏻نیوش دنده ب دنده🚗نیوش عسل و قنده🍭🍯نیوش چرا نمیخنده؟:/😼نیوش آه🤧 نیوش ماه🌙🌝نیوش مثل قناری🐥🤪نیوش ماشین فراری🚘نیوش آه😚نیوش ماه🌛💋نیوش چرا سر جنگه؟⚔️😤نیوش بشقاب پرنده🍽🦚🕊نیوش آه🐾نیوش ماه🔥😛نیوش ماه و قشنگه🌙😻نیوش مست و ملنگه🍷🥂🍺زراشم چ قشنگه😂😂هه ناسکم ده نوسم خوشم ده ویی مه لی دووباره یه له وانه یه روژیک نه بم که دووباره ی که مه وه💛.#بژی_کورد✌🏼🇹🇯

طفلی گیر کرده بین شمادوتا بی اعصاب 

مطمئن باش همینطور پیش بره تبدیل میشه ب یه بچه منزوی بی اعتمادبنفس 

شرمگین نیستم وقتی صریحانه از واقعیت شما می گویم ، که آخور خوک پاک تر از پاک ترین شماست...

معذرتخاهی کن دیگه تکرارش نکن گناه داره

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            

بیچاره هم از در خورده هم از دیوار ک فقط مونده بود یدونم من بیام بزنم تو دهنش 😐

❤❤ یه دقیقه این پایینو نگاه میکنید قربون چشمای خوشگلتون https://adanbaba.com/wap/goods/bargainlaunch?launch_id=587433  دوست جونیام بهم رای میدید خوشحالم کنید الهی خدا شما رو خوشحال کنه 😘😘😘
2706