2733
2734

بچه ها اگر انجام دادید از تجربه تون بگین دکتر گفت ۸ تارو تو کلینیک نه مطبش زیر نظر متخصص بیهوشی انجام میده.مرددم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
۳/۵ 

اره نمیتونه تحمل کنه، بهتره با بیهوشی خفیف انجام بشه

مسواک نمیزنی براش؟

وزن شروع: ۶۳.۶۰۰  وزن فعلی: ۶۲.۲۵۰  وزن هدف: ۵۵ 💙 رفت روی تخت خوابید. غمش هم جای دیگری نداشت که برود، کنارش دراز کشید !
۳ تا جلو بقیه آسیا.گفته حدودا۱۲ملیون 

باورت نمیشه دختر من ی سال و نیم بود برا چهار تادندون جلو 

اون روز من پیر شدم ولی الان بعد ۶ماه باز دندوناش خرابه دکترم دیگه جواب نمیده 

من از چند تا دکتر هم پرسیدم گفتن بیخیال جلوییا بشو اگه ب درد نیافتاده فلوراید تراپی کن و مسواک بزن تا پیش نره

باورت نمیشه دختر من ی سال و نیم بود برا چهار تادندون جلو  اون روز من پیر شدم ولی الان بعد ۶ماه ...

اره جلویی زیاد مهم نیست آسیباش مهم هستن .شاید اونجا بگمبرا تسریع کار جلو بیخیال بشه.دکتر گیر داده.ولی میترسم باعث پوسیدگی بقیه دندونا بشه.

چرا بندخدا همیشه مسواک زده جنس دندونش بده.بعد از خفگی حین انجام کار اسپاسم تنفسی میترسم.

نخ دندون هم یادش بده بکشه

دهانشویه های مخصوص کودکان که ضدپوسیدگی هستن هم استفاده کنه

وزن شروع: ۶۳.۶۰۰  وزن فعلی: ۶۲.۲۵۰  وزن هدف: ۵۵ 💙 رفت روی تخت خوابید. غمش هم جای دیگری نداشت که برود، کنارش دراز کشید !
2706