2726
عنوان

یه حس بدبدبد خیلی بد داره

152 بازدید | 6 پست

من الان ۲۳ سالمه هیچ کاری نکردم هیچی بلد نیستم حوصله هیچ کاریو ندارم حتی کار کردن بلد نیستم نه حرفه ای نه هنری

۴ ساله عقدم با شوهرم درگیر

میگم چشم بهم بزارم شده ۳۰ سالم

خیلی غصم شد

میتونم تغیر کنم؟

تیکر عروسیمه👰‍♀️👨‍💼 بچها من ۲۳ سالمه ۱۶ سالگی با شوهرم دوست شدم خوانواده شوهرم اصلا مایل به مم نبودم و بعد از ۳ سال سختی بهم رسیدیم بعد از نامزدی هم راضی به عقدم نبودن ۱ سال عقد بودم بعد ۳ سال عقد و سختی زیاد حتی تا پای جدایی هم رفتیم ولی بخاطر علاقه شدید برگشتیم بهم من تک فرزندم خواهر ندارم شما خواهرای من باشید برام دعا کنید عروسیم خوب پیش بره زندگیم‌ رنگ ارامش بگیره

ینی شروع کنم بع تغیر جواب میده روزا داره تند تند میگذره

تیکر عروسیمه👰‍♀️👨‍💼 بچها من ۲۳ سالمه ۱۶ سالگی با شوهرم دوست شدم خوانواده شوهرم اصلا مایل به مم نبودم و بعد از ۳ سال سختی بهم رسیدیم بعد از نامزدی هم راضی به عقدم نبودن ۱ سال عقد بودم بعد ۳ سال عقد و سختی زیاد حتی تا پای جدایی هم رفتیم ولی بخاطر علاقه شدید برگشتیم بهم من تک فرزندم خواهر ندارم شما خواهرای من باشید برام دعا کنید عروسیم خوب پیش بره زندگیم‌ رنگ ارامش بگیره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بله شما که هنوز سنی ندارید فقط باید یکم سختی بکشید تا به شرایط ایده آل برسید از حالا تغییر رو شروع ...

متشکرم