2733
2734
عنوان

سالاد ماکارونی واسه ۸۰ نفر چقدر مواد لازمه؟ بیایییین

| مشاهده متن کامل بحث + 1951 بازدید | 60 پست

واااااااااای دلم خواست 😑😑😑👶👶

الان این موقع شب تو بارون از کجا گیر بیاره شوهر بدبخت م

برم از این تاپیک تا غش نکردم 🤦‍♀️🤦‍♀️

دختر زیبایم،  آناشید 😘 عمر مادر 👶 برای گرفتن دستای کوچولو ت لحظه شماری میکنیم 🤰 👨‍👩‍👧 👣 🍼 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کد بانو نیستم  ولی فکر کنم  16 بسته ماکارونی  180 تا تخم مرغ  30 تا سیب زمین ...

اون ۱۸۰ تا تخم مرغ چی میگهههههه اونجاا؟؟ 😰😰

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤
واااااااااای دلم خواست 😑😑😑👶👶 الان این موقع شب تو بارون از کجا گیر بیاره شوهر بدبخت م برم از ا ...

ببخشید گلم

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤
2731
واسه 80نفر سالن میگیری؟؟؟؟؟؟

نه بابا صندلی میچینیم تو خونه

فانوسا چ حوصله هایی دارین من واسه خودمو شوهرمم حوصله ام نمیکشه سالاد الویه و ماکارونی درست کنم بس ک ...

چیکارکنم عزیز جشنه خب

من کلا هرجا پا سس مایونز وسط باشه ماست میریزم چون کلا اهل سس نیستم میخوتم طعمش برام متعادل بشه بقیه ...

آره خب با ماست سالم‌تر نوش جونت

مدلی که منم میگم خوشمزه میشه خودم خیلی دوست دارم

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم خدایا مراقبم باش خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم.پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
مقدارشو توی برنامه پاپیون زدم اینارو اورد ولی این برای ۸۰نفر وقتی که میخوان بخورن حسابی سیر بشنه برا ...

خدا خیرت بده. واای اینم تخم مرغ زده که، دعوا نکنین🤣🤣🤣🤣😂

2738
اسی رفت سالاد ماکارونی درست کنه 

😂😂😂😂 تاپیک بغلی بودم اومدم دیدم ۳صفحه رفته جلو 

فقط سالاد ماکارونی میدی؟شامه یا عصرونه؟

بعد از شام

😂😂😂😂 تاپیک بغلی بودم اومدم دیدم ۳صفحه رفته جلو 

جدی ؟؟😁😁

من فکر کردم کلا رفتی ...

ولی هزینه اش خیلی گرون میشه 

اگه فقط میخوای سالاد ماکارونی بدی ، یک چیز دیگه درست کن. 

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            
بعد از شام

عزیزم برای بعد از شام سنگینه ، ضمن اینکه سالاد الویه رو من همه جا دیدم توی دیس درست میکنن (از ظرفیت مهمونها هم کمتر پرت میکنن) بعد همراه با شام میارن وسط سفره 

ضمن اینکه خیلی هم گرون میشه

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            
تخم مرغ تو طعم الویه تأثیری نداره. نمیدونم چرا تو دستور ش هست. منم نمیزنم. چون اگه بمونه زودتر سالاد ...

دققییقا منم نمیزنم

وزن اولیه ۷۵ وزن فعلی ۶۷  قد ۱۷۰ 💜درمن چه میگذرد وقتی جهان درگذراست ✌💜
2706