2410
2553

میخوام بریزم تو لیوان، کدبانوها بیاین بگین ببینم چقدر مواد میخواد

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب نامه ی سرآشپز پاپیون و نصیب کنی سرچ کنی سالاد ماکارونی اون بالا تعداد و بزنی به همون مقدار موادی که نیازع بهت میگه 

تمومه زندگیمو فقط با یه اشاره بهت میبخشم این کارا برام کاری نداره❤
2720

ورشکست میشی خاهر کالباس یا مرغ میدونی چندهههه؟

خلاصه ک چشام دنیاییه                                                                 توجه توجه عشقم تتلیتی اعظم قبلییی برگشتههههههه خاسسستم یاداوریییی کنمممممم✌✌✌😌😌😌😌😌                                                               

فقط میدونم یه قابلمه بزرگ میخواد😂

همیشه دوست داشتم از این آدمای درونگرای مرموز و خفن باشم که همه در عَجبند که این توی زندگیش چی داره میگذره؟ ولی متاسفانه یه برونگرای اوسکول از آب درومدم که منتظرم تا یه شنونده پیدا کنم تا کل زندگیمو واسش تعریف کنم🤐🥴
2714

نمیدونم،

میشه یه روز امتحانی نصف یه بسته رو مثلا،

برا خودتون درست کنی بخورین، قبل خوردن تو لیوانی که میخواست سرو کنید امتحان کنی ببینی چند تا لیوان میشه اون نصف بسته بعد دیگه حساب کنی برا ۸۰ لیوان چقدر لازمه

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚
2706