2733
2734
عنوان

از دختره داداشم متنفرررررم😖

| مشاهده متن کامل بحث + 9626 بازدید | 253 پست
احتماا دخترداداشت بیریخته به این عروسک حسودیش میشه😂🤭

من کاری به قیافه ها ندارم ‌‌

نه میگم بچه های من خوشگلترن نه میگم اون دختر زشته یا حسوده . 

فقط از این الفاظ بدم میاد من پسرم اگه یه خفه شو یا یه برو گمشو از دهنش دربیاد     جوری بهش نگاه میکنم  تا دوساعت  حرف زدن یادش بره چه برسه به این کلمات زشت 

وَلـی یه چیـزایـی تا ابـَد باهـات میمـونِه!  مثـل بـَدترین حـِس تو  بهـَترین سِـن ⁦⁦⁦༎ຶ‿༎ຶ⁩
اره ولی خب  خانواده ش فکر میکنن بهترین تربیت رو داره .  مادرش فقط کمی ، کمی قبول داره که ...

متوجهم که فکر می‌کنه بهترینه. چون تلاشی هم برای تغییرش انجام نمی‌ده.

ولی در آینده چی؟ الان با افراد زیادی برخورد نداره و همه می ذارن پای بچگیش. بعدا بزرگ میشه. یه شخصیت مستقل پیدا می‌کنه. مجبوره که مودب باشه، اگه میخواد به مشکل برنخوره. چون خانواده تا کِی میتونن پشتیبان بچه باشن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسرمن. دوسالشه دخترجاریم۷سال اونم هی دادمیزنه چرا بامن بازی میکنی پسرمن دوستش داره بغلش میکنه بهش می ...

عزیزم اگه شرایطش داری زودتر به فکر بچه دوم باش که بشه همبازی پسرت اینجوری پسرت برای بازی کردن منت کسی رو هم نمی‌کشه و خودش خورد نمیکنه.  من بچه دومم با اختلاف سنی ۸ سال آوردم و بچه م تو این ۸ سال منت بچه های خواهر و برادرامون میکشید که باهاشون بازی کنه و خیلیییی تو این سالها خورد شد. این من طبق تجربه شخصیم همیشههه میگم بچه اسباب بازی نمیخواد! بلکه همبازی میخواد، و بهترین همبازی، همبازی هست که همخونش باشه.

2728
من تازه رسیدم اسی  منم دوقلو دارم. عکس دوقلوهاتو بذار یبار دیگه

من امشب شناسایی میشم بدبخت میشم 😭🤣

وَلـی یه چیـزایـی تا ابـَد باهـات میمـونِه!  مثـل بـَدترین حـِس تو  بهـَترین سِـن ⁦⁦⁦༎ຶ‿༎ຶ⁩
من کاری به قیافه ها ندارم ‌‌ نه میگم بچه های من خوشگلترن نه میگم اون دختر زشته یا حسوده .  فق ...

خب همه مث شما نیستن که گلم.یسریا بچهای خودشون لوس میکنن مخصوصا دختربچهارو.اون بچه اگه ازالان رفتارش عوض نکنه تواینده ضربه میخوره اما توهم کارت اشتباهه واس پسرت دادمیزنی

متوجهم که فکر می‌کنه بهترینه. چون تلاشی هم برای تغییرش انجام نمی‌ده. ولی در آینده چی؟ الان با افراد ...

از این دختر  هیچی درنمیاد تا جایی که من می بینم   یه آدم تنبل خنگ لوس بد دهن بار میاد فقط همین . 

بخدا فکر کنم هر سه دقیقه یکبار بلند میشه می‌ره رو سر تک تک افراد نشسته در جمع خم میشه س ...

اینارو جدی میگی؟اخه مگه میشه همچین بچه ای پیشت باشه و براش نمیری؟!!واقعا اون دختر ی کینه ی عمیق داره ومنم دیدم همچین بچه هایی وباخودم میگم اینا بزرگ بشن چقد وحشتناک میشن

2738
عزیزم اگه شرایطش داری زودتر به فکر بچه دوم باش که بشه همبازی پسرت اینجوری پسرت برای بازی کردن منت کس ...

عزیزم پسزم همبازی داره داداشش فردا یساله میشه خاهرشم شش ماهه باردارم اما درکل ذاتش مهربونه بچهارو دوست داره دلش میخاد با بچها بازی کنه

اینارو جدی میگی؟اخه مگه میشه همچین بچه ای پیشت باشه و براش نمیری؟!!واقعا اون دختر ی کینه ی عمیق داره ...

کینه ای هست آفرین 

مادرش هم کینه ای هست و خودشم قبول داره . 

فکر کنم به مادرش رفته . 

بخدا جدی میگم  هر  چند دقیقه بلند میشه سر همه رو میبوسه هیچ جای دیگه ای رو هم قبول نمیکنه فقططططط  سر . 

بعضی وقتا هم که از کنارت رد میشه  از بوسیدن خسته میشه  میزنه رو موهات میگه ممووووشیییی🤣🤣😂😂😂

عزیزم  چون  شما  این  دخترو  بزرگ   کردین  و  باهاش  بازی کردی   حرف  زدی خندیدی ....و  بعدش  ولش  کردی  ک  بچه ی خودت اومد  و هواست  رفت  سمت  اون  این  بچه  نسبت  به  پسرت  حسود  شده  اگ  میتونی  با خوشرویی  دختر برادرتو  سمت  خودت  بکش  و تشویقش  کن  با بچه  ت  دوست  بشه  نه که  بچه  رو از  خودت  دور کن  و همه  ی  هواستو  به پسرت  بدی  

تنها چیز که غیر ِممکنِ فقط خودِ غیرِ ممکنِ

شما هم مقابله به مثل كنيد . پسرت مسخره ش كنه و بلند بلند بخنده . حرصشو در بياريد . البته احتمال هم داره كه چون از بچگي به اين دختر رسيدگي كردي و باهاش بازي كردي يه مقداربهت وابسته شده و دوست داره تو فقط مال خودش باشي . وقتي ميبينه براش رقيب پيدا شده اينجوري رفتار ميكنه . شما هم يه اسم براش در بياريد . اگر لاغره بهش بگيد مارمولك . چاقه بهش بگيد پاندا . كوتوله . دراز . دماغ كوفته اي . دماغ عقابي . اين همه اسم . دو تا اسم براش انتخاب كنيد تا خفه خون بگيره . يهنفر تو فاميل هاي ما بود داداشمو بچگي مسخره ميكرد . داداشمم بهش ميگفت قورباغه . واقعا هم شبيه قورباغه بود . بعد كل فاميل ديگه بهش ميگفتن قورباغه . 

من بودم یه ک نر وماده حرومش میکردم  چقدر بیخیالی غلط میکنه به بچت بد بگه چندسالشه این عنتر&nbs ...

کلاس سومه فکر کنم 😣 باور کن اینقدر ازش بدم میاد که حتی  آمار دقیق سن و سال و   سال تحصیلیشو ندارم . 

اسمش میاد بدنم مور مور میشه 

2706