2737
2734
عنوان

از دختره داداشم متنفرررررم😖

| مشاهده متن کامل بحث + 9626 بازدید | 253 پست

از چه زمانی و به چه دلیلی از هم بدتون اومد😬

دختر کوچولوی مامان❣                  منتظر اون روزیم که بیای توبغلم😍                  تابهت نشون بدم زندگی چه قد قشنگه😍❤                                بارون🌧وبرف☃️نشونت بدم                        بهت از قشنگی فصلا بگم🍁🌾🌸❄                        تا ببینی ماه و خورشید و ابرا چقدر جادویی ان🌝🌜🌫                        تا بیای ترانه خوش زندگیم باشی🎶❤                                  
از چه زمانی و به چه دلیلی از هم بدتون اومد😬

از وقتی بچه هام  کم کم بزرگ شدن 😓

وَلـی یه چیـزایـی تا ابـَد باهـات میمـونِه!  مثـل بـَدترین حـِس تو  بهـَترین سِـن ⁦⁦⁦༎ຶ‿༎ຶ⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيزم خب شما چهارشنبه برو باور كن سلامت روح و روان بچه ات از دورهمي اخر هفته تون واجب تره

اخه من دوست دارم تو دورهمی ها باشم ولی راست میگی از این ببعد یا چهارشنبه میرم یا جمعه 

وَلـی یه چیـزایـی تا ابـَد باهـات میمـونِه!  مثـل بـَدترین حـِس تو  بهـَترین سِـن ⁦⁦⁦༎ຶ‿༎ຶ⁩
2728
پدرش لوسش کرده و مادرش فقط بهش میگه بهش توجه نکن 😐😐😐 دیگه امشب زدم‌به سیم اخرررر   بلند ...

وای 🤣🤣🤣چقدر خطرناک 😁😁

قبلش کجا نشسته بودی

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

گفتی وقتی ۱۰ سالت بود اونو تر و خشک میکردی 🤔

و الان اون کلاس سومه ، یعنی حدودا ۸ سالشه

در نتیجه شما تقریبا ۱۸ سال تونه

و یه پسر ۴ ساله دارین

یعنی ۱۴ سالگی زایمان کردین

چی شد 🤔🤔

من اشتباه خوندم یعنی ؟

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
2738

وای خداااا

هزار ماشالله

عاشق اینم پسر بچه موهاش بلند باشه

ماشالله

همیشه دوست داشتم از این آدمای درونگرای مرموز و خفن باشم که همه در عَجبند که این توی زندگیش چی داره میگذره؟ ولی متاسفانه یه برونگرای اوسکول از آب درومدم که منتظرم تا یه شنونده پیدا کنم تا کل زندگیمو واسش تعریف کنم🤐🥴
بخدا حالا پسر من خیلی خوشگل و بانمکه وقتی اینو میگه دوست دارم بگیرم خفه ش کنم هی روشو می‌کنه اونور ا ...

وااااای چقدر حرص خوردم 

بهش بگو به جای حسادت یه نگاه به قیافه خودت تو آینه بکن هر وقت تو رو میبینم یاد زامبی میفتم و برای دور شدن از شرت صدقه میدم 

پدرش لوسش کرده و مادرش فقط بهش میگه بهش توجه نکن 😐😐😐 دیگه امشب زدم‌به سیم اخرررر   بلند ...

اووووه تووخدا نزن ب سیم اخر زخمیمون کردی😐

بابا یه چهارتا فوش ابدار بده تا بفهمه دنیا دست کیه دیگه ازین غلطا نکنه معلومه انقد هیچی نگفتی هار شده

مامان دوتا شیطون بلا😍
نمیتونم چیزی بگم فقط حرصمو سر خودم و پسرم خالی میکنم بهش میگم بهش نزدیک شدی بلند میشم خودمو میکشم 😖 ...

اشتباه مادر منو نکن مادر منم همین کارو می کرد وقت بچگی باور کن دردش تا حالا توی دلمه پسرت چه گناهی کرده هم از اون بخوزه هم از مادرش ناراحت نمی شی خودت

دختر کوچولوی مامان❣                  منتظر اون روزیم که بیای توبغلم😍                  تابهت نشون بدم زندگی چه قد قشنگه😍❤                                بارون🌧وبرف☃️نشونت بدم                        بهت از قشنگی فصلا بگم🍁🌾🌸❄                        تا ببینی ماه و خورشید و ابرا چقدر جادویی ان🌝🌜🌫                        تا بیای ترانه خوش زندگیم باشی🎶❤                                  
ببین پسرمووو 

عزیزم ماشالله 

مردم براش

چه موهای قشنگی داره 😍 منم پسر دار شدم موهاشو بلند میذارم 😋😍

قشنگ معلومه دختره حسودیش میشه 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 
گفتی وقتی ۱۰ سالت بود اونو تر و خشک میکردی 🤔 و الان اون کلاس سومه ، یعنی حدودا ۸ سالشه در نتیجه ش ...

نه عزیزم صبر کن من تو محاسبات اشتباه کردم  من تقریبا راهنمایی بودم که اون بدنیا اومد و پیش من بود بعدش من ازدواج کردم و ۱۷ سالگی زایمان کردم و الان ۲۲ سالمه و بچه هام ۲۲ آذر چهار ساله شدن من متولد ۷۸ هستم 

2706