2410
2553
عنوان

از دختره داداشم متنفرررررم😖

| مشاهده متن کامل بحث + 9626 بازدید | 253 پست
واقعا رو مخه سعی کن یه مدت همدیگرو نبینید یکم فاصله بینتون بیوفته شاید درست شد  

یه بار بخاطرش نشستم وسط هال موهامو کندم .

تا یک ماه نرفتم خونه ی مامانم . 

بعد داداشم زنگ زد گفت اگه این هفته  نیای میام بزور  تورو سوار ماشین میکنم میارمت😣😣😣😣 

وَلـی یه چیـزایـی تا ابـَد باهـات میمـونِه!  مثـل بـَدترین حـِس تو  بهـَترین سِـن ⁦⁦⁦༎ຶ‿༎ຶ⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پدرش یعنی داداشم  شوخه به شوخی میگیره همه چیوووو   مامانم هم پشتشو میگیره میگه بچه ت اذیت ...

چقد گستاخ و بی ادبه!!! من جای تو بودم  جای بغض کردن وسط جمع جوری ننه باباشو رسوا میکردم که جمع کنن پاشن برن

ی بار با لبخند بهش بگو عمه جون اگ میدونی از پسرم خوشت نمیاد بمون خونتون که پسرم اذیتت نکنه 

فکر کنم این حرفو یه بار بهش گفتم اتفاقا برگشت گفت مگه من  بخاطر شما میام که  حالا بخاطر شما هم تو خونه بمونم 🥴

وَلـی یه چیـزایـی تا ابـَد باهـات میمـونِه!  مثـل بـَدترین حـِس تو  بهـَترین سِـن ⁦⁦⁦༎ຶ‿༎ຶ⁩
2456
فکر کنم این حرفو یه بار بهش گفتم اتفاقا برگشت گفت مگه من  بخاطر شما میام که  حالا بخاطر شم ...

واااای 😏😏😏😏

منم ی دختر برادر دارم همینجوریه اخلاقش 

خیلی بی تربیته 

اون بزرگه ۱۷ سالشه 

ولی خیلی تیکه و کنایه دار حرف میزنه 

هیچکی هم هیچی بهش نمیگه چون همه رو درسته قورت میده 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 
چقد گستاخ و بی ادبه!!! من جای تو بودم  جای بغض کردن وسط جمع جوری ننه باباشو رسوا میکردم که جمع ...

فایده  نداره چندبار تند برخورد کردم و فقط باعث شدم بیشتر جبهه بگیره و متنفر بشه ‌‌. 

نمیتونم هم خونه مامانم نرم 

پسرم روز شماری می‌کنه پنج شنبه بشه . 

به  اونا هم نمیتونم بگم نیایید .  

2714
این از اون زن سلیطه ها میشه که باید ازشون ترسید

اره ب خدا 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 
فکر کنم این حرفو یه بار بهش گفتم اتفاقا برگشت گفت مگه من  بخاطر شما میام که  حالا بخاطر شم ...

بگو حالا که بود و نبود ما دلیل اومدنت نیست، پس ساکت بمون و بهونه پسرمو نیار.😑

حرفات و بهونه هات که چیز دیگه ای رو نشون میده.

واااای 😏😏😏😏 منم ی دختر برادر دارم همینجوریه اخلاقش  خیلی بی تربیته  اون بزرگه ۱۷ سا ...

بخدا حالا پسر من خیلی خوشگل و بانمکه وقتی اینو میگه دوست دارم بگیرم خفه ش کنم هی روشو می‌کنه اونور از پسرم انگار یه موجود چندش دیده باشه میگه وووووای چقدر من از قیافه این بچه بدم میاد 😖😖😖😖😖

اسی بهش بگو من میام اینجا هر وقت دلم بخاد بچمم میارم عمه جون، توام اگه دوس داری بیا دوس نداری ما رو ببینی نیا!!! ولی بخای بچمو اذیت کنی یا بهش توهین کنی منم چیزایی بهت میگم که ناراحت بشی چون بچه ی من از تو خیلی کوچیکتره و نمیتونه از خودش دفاع کنه، اکی؟؟؟؟ 

یه بار بخاطرش نشستم وسط هال موهامو کندم .  تا یک ماه نرفتم خونه ی مامانم .  بعد دا ...

ای بابا 

میخوای با یه زبون دیگه باهاش حرف بزن ببین علایقش چیه از در دوستی وارد شو بلکه خجالت بکشه

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
فایده  نداره چندبار تند برخورد کردم و فقط باعث شدم بیشتر جبهه بگیره و متنفر بشه ‌‌.  نمیت ...

عزيزم خب شما چهارشنبه برو

باور كن سلامت روح و روان بچه ات از دورهمي اخر هفته تون واجب تره

2706