2726
عنوان

چه جوری جدی برخورد کنم با بقیه؟

1067 بازدید | 17 پست

من خیلی بیخودی میخندم. کلا آدم خنده رویی هستم. طرف بهم توهینم میکنه با اینکه خیلی ناراحت شدما ولی لبخند میزنم و اصلا به روی خودم نمیارم. ولی از درون داغون میشم

چیکار کنم که این ملکه ذهنم بشه که همون موقع با رفتارم نشون بدم که از حرف یا کارش ناراحت شدم؟

نمیخوام بی ادبی کنما همین که طرف بفهمه بهم برخورد کافیه

لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستید، منم براتون دعا میکنم💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یه چند بار عزیز ترین ادمات قهوه ایت کنن مخصوصا مردا مثل من میشی

الان شما چه جوری شدی مگه؟

میتونی جواب بدی بهشون؟ 

شجاعتشو نداری حس نمیکنی با این کارت ب خودت ظلم میکنی؟!

چرا. خیلی خیلی حس بدی بهم دست میده

ولی واقعا نمیدونم چیکار کنم. فک کنم از بچگی درست تربیت نشدم که مقابل توهین بایستم. باور کن حرفایی که به من زده میشه اگه به خواهر یا جاریم زده بشه دعوا راه میفته. ولی منه ساده اصلا به روی خودمم نمیارم

خیای ناراحتم از این موضوع شما مشکلی نداری با این قضیه؟

چراخیلی.من خیلی مغرورم ناراحت میشم ولی ردمیکنم که بگم برام مهم نیستی ولی از درون حرص میخورم

🚫🚫"لطفالایک ممنوع"🙏متشکرم😉🚫🚫
الان شما چه جوری شدی مگه؟ میتونی جواب بدی بهشون؟ 

دیگه نه کسی رو میخندونم نه به کسی ارامش میدم نه خودم حالم خوبه  نه به پسرا رو میدم  و اینکه طرف بهم میگه تو چرا اینقدر سنگ دلی  همین خوبه من یه ادم ساده ای بودم یه ادن رمانتیک و مهربون واقعا فرشته از وقتی ضربه خوردم که عاشق یکی شدم واقعا عشق بود دوستم میدونست و رفت مخ طرفو زد و من موندمو تعجب و دل شکستگی  وقتی مثل من شی میفهمی فقط خانوادتن که با تموم ازار و اذیت ها هیچ وقت ولت نمیکنن هیچ وقت   نه دوست میمونه تا تهش نه یه مرد فقط خانواده  من خیلی افسرده شدم

..........
چراخیلی.من خیلی مغرورم ناراحت میشم ولی ردمیکنم که بگم برام مهم نیستی ولی از درون حرص میخورم

من به حدی رو روانم اثر میزاره که کابوس میبینم

خیلی دارم به خودم ظلم میکنم

کاش بتونم راه حلی پیدا کنم

چرا. خیلی خیلی حس بدی بهم دست میده ولی واقعا نمیدونم چیکار کنم. فک کنم از بچگی درست تربیت نشدم که م ...

وای نه تااین حدنیستم.اصلا توهین بشنوم گره میدم

🚫🚫"لطفالایک ممنوع"🙏متشکرم😉🚫🚫
دیگه نه کسی رو میخندونم نه به کسی ارامش میدم نه خودم حالم خوبه  نه به پسرا رو میدم  و اینک ...

اخی عزیزم😔

خب شما واقعا ضربه خوردی. حق داری عوض بشی

وای نه تااین حدنیستم.اصلا توهین بشنوم گره میدم

من نه😔

مثلا پسر خواهر شوهرم برگشت بهم گفت اگه داییم تو رو نمیگرفت چیکار میکردی؟ باید میرفتی گدایی

ولی هیچ کس بهش نگفت این چه حرفیه میزنی

حتی مادرشوهرم خندید و خوشش اومد. گفت اتفاقا سوال خوبی پرسید

من چرا جواب ندادم؟ آخه چراااا؟؟؟؟😔😔😔

2706