2726
عنوان

انقد گریه کردم که از دست شوهرم

1191 بازدید | 48 پست

امشب مهمون داشتم از صبح کلی کار میکردم دخترمم ازونور نق میزد  اشتباه کردم غذا و مخلفات زیاد درست کردم  خیلی خسته شدم ساعت چهار عصر بود واقعاپا درد داشتم میمردم دخترم خوابوندم گفتم خودمم کمی بخوابم یدفع یادم اومد یکار واجبم مونده باز رفتم اشپزخونه شوهرمم خواب بود یهو گفت پتو بیار منم با تاخیر بردم براش   تازه دراز کشیدم یهو باز غر زد بالشت نیاوردی  منم گفتم خستم بابا مگه بچه ایی 

کلی لجش گرفت همین شد عامل دعوا

و رفت تو قیافه   بهم گفت بی عرضه و هزار حرف منم گفتم متنفرم ازون مادرت چون بد عادت کرده تورو نه کار میکنی نه حتی کارای شخصیتو 

دیگه دعوا شد   زد بیرون لج کرد،که شب نمیام خونه

منم پی ام دادم ببخشید

اومد بازم تو قیافه بود دویاره دعوا کردیم یهو مهمونا اومدن    

همشم تیکه مینداخت که اره خوشبحال فلانی که زن نداره 

دارم اتیش میگیرم فقط   از خرفاش

اینجور موقع ها اصن باهاش کل کل نکن

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

شوهر منم میشینه دستور میده کلی تو دلم فحشش میدم

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مهمونت کی بود 

ما را از “چوب خدا” ترساندندولی…به “بوسه خدا” امیدوارمان نکردنددر حالیکه خداوند کلامش را با “الرحمن و الرحیم” آغاز می کندبارش بوسه های “بی منت” خداوند را برایتان آرزومندم

وای چ بد 

میزنم گیتارو میخونم 😍🙃میزنی زااار و میدونی🙃من اینجوری خالی میشم 🙃🙃تو اینجوری نمیتونی😔🙃میرم تو ماشینو فقد با ی موزیک داد میزنم. میرم ولی یادت نره. برنده بازی منم 😏برو و دوراتو بزن. میرمو دور نمیزنم 😢😏      

كارش كه اشتباهه كمك نميكنه و از تو خواسته براش پتو ببرى ولى تو كه ميشناسيش چيزى نميگفتى  ظرفاى بعد مهمونى رو مينداختى گردنش تا بشوره😈

بالاخره من ماندم و من ، من از من رنجيده است... هيچ كس نيست براى پادرميانى
2706