2737
2734
عنوان

عشق سابق پسر عمو.

| مشاهده متن کامل بحث + 1787 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی من شک ندارم یه روز به حرف من میرسی من هم همچین مسئله ای رو داشتم

پس بهش رو نمیدم.حرفم نمیزنم خودش اگ خواست میاد.مثل دفعه قبل خودمو کوچیک نمیکنم.الان باز پیام داد ما کار درستی نکردیم تو هنوز متاهلی کارمون بد بود من پاشو میخورم بذار کامل جداشی بعد.اگه منم پیشنهاد دادم تو قبول نکن 😑😑😑

2731
پس بهش رو نمیدم.حرفم نمیزنم خودش اگ خواست میاد.مثل دفعه قبل خودمو کوچیک نمیکنم

تو نرو طرفش. اون پیش خودش میگه حالا که داره طلاق میگیره میاد دنبال من خودتو کوچیک نکن

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
تو نرو طرفش. اون پیش خودش میگه حالا که داره طلاق میگیره میاد دنبال من خودتو کوچیک نکن

من قبل عقد میرفتم دنبالش اون ناز کرد.سر عقدمم من نخواستم دیگ.چون بهم گفته بود بمیرمم نمیگیرمت.بعد پشیمون شده بود

2738
من قبل عقد میرفتم دنبالش اون ناز کرد.سر عقدمم من نخواستم دیگ.چون بهم گفته بود بمیرمم نمیگیرمت.بعد پش ...

مردا همینطورن اگه بری طرفشون زیاد خودشونو میگیرن. باید با دست پس بزنی با پا پیش.    مرذا محل ندی میان طرفت

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
ولش کن به نطرم  

بخاطر من ازدواج نکرده چند ساله. 

اما بعد اینکه من رفتم بازم ازدواج نکرد .قبلشم کلی باهم بودیم .کلس خاطره و از اینجور چیزا

الان من24سالمه اون 38سالشه

پس بهش رو نمیدم.حرفم نمیزنم خودش اگ خواست میاد.مثل دفعه قبل خودمو کوچیک نمیکنم.الان باز پیام داد ما ...

عزیزم اگ میخوای دوباره بیاد سمتت تو اصلا سمتش نرو وقای دیدی بی محلی نکن ها فقط ی جوری نباش ک دلشو خوش کنه بگ چطور پشیمون من شده

متأهل و متعهد ب چشاش😍برای  مامان شدنم ی صلوات میفرستی؟ 😔ممنونم😁❤
عزیزم اگ میخوای دوباره بیاد سمتت تو اصلا سمتش نرو وقای دیدی بی محلی نکن ها فقط ی جوری نباش ک دلشو خو ...

اره راست میگی.دلم سوخت براش همم خیلی دل خودم میخواس ک دوباره برگرده .اما دیگ وا نمیدم اینجوری

عزیزم اگ میخوای دوباره بیاد سمتت تو اصلا سمتش نرو وقای دیدی بی محلی نکن ها فقط ی جوری نباش ک دلشو خو ...

بعدشم تا کارای طلاقت تموم نشدن اصلا نزار اونم درموردش بحث کنه  یکم سنگین باش ک دوباره جذبت شه

متأهل و متعهد ب چشاش😍برای  مامان شدنم ی صلوات میفرستی؟ 😔ممنونم😁❤
2706