2726
عنوان

عشق سابق پسر عمو.

1783 بازدید | 59 پست

من قبلا بهش نامردی کرده بودم چوبشم خوردم.دوباره رفتم سمتش منو پس زد نخواس دیگ منم بیخیال شدم.ازدواج کردم.بعد الان9ماهه کارم تو دادگاهه.برای طلاق.

پری روز تو خیابون بودم داشتم میرفتم شورای حل اختلاف برای کارا طلاق.یه ماشین نگهداشت بوق زد.دیدم پسر عمومه.سوار شدم خیلی تحویل گرفت.منو از بلاکی دراورد.میگف چقدر لاغر شدی غصه میخوری از اینجور حرفا.استرس داشتم دستمو گرفت کلی دلداریم داد.بعد منتظر شد کارام تموم شه رفتیم ناهار.بعد برگشتم خونه.بهش پیام دادم یکم حرف زد.یهو نوشت شب خوش 😔دیگه پیام ندادم منم.نه به اون رفتارش.نه به این محل ندادنش.بنظرتون منو میبخشه.دوباره نظرش برمیگرده که ازدواج کنیم؟ 

فقط نصیحت نکنید .بخدا حالم خیلی خرابه حوصله نصیحت ندارم.

فکر نکنم .‌اگه میخواستت همون اول میومد تو رو میگرفت 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو هم نگران ازدواجت نباش . اینهمه ادم طلاق گرفتن دوباره ازدواج کردن خوشبخت شدن 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2728

ما پیشگو نیستیم ک بدونیم قراره تو اینده چیکار میکنه 

شاید بین منطق و احساسش گیر کرده ینی احساسش خاسته باهات ارتباط برقرار کنه منطقش گفته ولش کن

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!
2706