2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

راستش ما یه ماشین ثبت نام کرده بودیم یکساله ، قراره خرداد تحویل بگیریم . راستش خیلی روی پول رهن حساب کرده بودیم اگه پول رهن نگیریم پول نداریم ماشین رو تحویل بگیریم . از طرفی به مستاجر گفتیم رهن رو اضافه کنید انقد خودش اصرار کرد و خانوم و پدر خانومش زنگ زدن که خدا میدونه . از طرفی دلم میسوزه دوست دارم راه بیایم باهاشون از طرفی اگر با قیمت اونا موافقت کنیم خودمون میافتیم تو دردسر . 

من نمیدونم ۲ نفر ادم اول زندگی خونه ۹۵ متری ۲ خواب میخواد چکار ؟ نمیگم خیلی بزرگه هاااا میگم با همین پولی که دست ما داره ۱۳۵ تومن راحت میتونه یه خونه نوساز ۷۰ متری بگیره . ولی اصرار دارن همینجا بشینن. خوب برو یه خونه کوچکتر که کمتر هم بهت فشار بیاد

میگم کمه

منم تعجب کردم الان به صاحبخونه ای بگی ۱۵ میلیون زیاد کن انگار فحش دادی بهش، اگه طبق قانون هم بخوان ۲۵ درصد اضافه کنن ۳۵ میلیون دیگه باید بدن حداقل 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
منم تعجب کردم الان به صاحبخونه ای بگی ۱۵ میلیون زیاد کن انگار فحش دادی بهش، اگه طبق قانون هم بخوان ۲ ...

به خدا امروز اینقدر ناراحت شدم خانومه زنگ زد بهم یه دختر ۲۵ ساله ست . گفت من حتی عروسی نگرفتم لباس عروس نپوشیدم ،خانواده شوهرم کمکمون نمیکنن و شوهرم عمل قلب کرده و... دیشب هم پدر خانومه تماس گرفت با همسرم . خیلی دلم میخواد باهاشون راه بیایم ولی شرایطش رو نداریم عذاب وجدان گرفتم خیلی تو معذوریت قرار دادنمون 

اینا هم همین مقدار میگن . ولی همین خونه رهنش الان ۲۳۰ تومنه

درسته میدونم‌چی میگی، متاسفانه الان همه فقط از صاحبخونه انتطاردارن،تو نی نی سایت یه جوری شده توقع دارن صاحب خونه خونه شو و سرمایه ی یه عمرشو مفت بده دست مستاجر ،در صورتی که همون خونه کلی سالانه هزینه داره ،ولی خود شون حاضر نیستن یه میلیون پول شون راکد بمونه حتما باید یه کاری کنن  ارزشش ازدست نره، ما هم‌با مستاحرممون همین‌مشکل و داریم، خونه ی بزرگ و بالا شهر، موقع تمدید که میشه اه و‌ناله  که ندارم، یکی نیست بگه خب نداری برو یه محله ی پایین تر خونه کوچیک  تر

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
درسته میدونم‌چی میگی، متاسفانه الان همه فقط از صاحبخونه انتطاردارن،تو نی نی سایت یه جوری شده توقع دا ...

ما الان ۳ ساله که این خونه رو گرفتیم و دادیم رهن هر سال همین مشکل رو داریم هر سال اعصاب خوردی داریم. نمیدونم چرا همشون فکر میکنن حالا چون ما یه خونه داریم خیلی وضع مالیمون خوبه ولی اصلا اینطوری نیست . به خدا هنورز بعد ۳ سال قرضایی که از پدر شوهر و پدر خودم گرفتیم رو پس ندادیم .به شوهرم گفتم خدایی روت میشه بازم بری واسه ماشین قرض بگیری ازشون ؟ 

2706