2737
2739
مرسی که درک میکنید چون شما دو تا بچه متفاوت داشتین ولی متاسفانه اونایی که بچه اروم دارن یا اصلا بچه ...

میدونی همین بچه ی شما اگه یجا بشینه و بازی نکنه میگن بچه مریضه مشکل داره پس شما در اولویت بچتون باشه نه حرف مردمی که هر کاری کنی یچیز میگن

انشاالله با بزرگتر شدنش بهتر میشه

تمومه زندگیمو فقط با یه اشاره بهت میبخشم این کارا برام کاری نداره❤
الهی 🙁 عیب نداره مهم خودت و پدرش هستید.دختر من هرجا رفتیم خسارت زده.نمیتونه بشینه شام بخوره.فقط در ...

خیلییییی شیطونه،ولی بشدت مهربونه،بشدت احساسیه.اینقدر قربون صدقه مادرم میره،بعد مادرم اصلا بهش توجه نمیکنه،با تندی وعصبانیت باهاش حرف میزنه.پسرم کلا چهار سالشه

دوستای گلم میشه برای سلامتی پسرام و مامانم با دلای پاک و مهربونتون دعا کنید.منم برای تک‌تکتون دعا میکنم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مهم اینه پسر شما چند سالشه و فرزند اونا چند ساله

پسر من ۹ ساله اونم ۶ ساله. ولی از چند سال پیش همینه. تنها بچه ی منم نمیزنه. بچه های دیگه کوچکتر و بزرگتر از خودش و هم‌میزنه.‌من یک اخمش کردم. مثل وحشی ها سمتم یورش آورد گفت میزنمتا. خیلی بیتربیته

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
2728
خیلییییی شیطونه،ولی بشدت مهربونه،بشدت احساسیه.اینقدر قربون صدقه مادرم میره،بعد مادرم اصلا بهش توجه ن ...

با مادرت حرف بزن.خوب باید درک کنن شرایط بچه رو.البته میدونم گاهی بی فایده ست

خب تو مهمونیا رفتارت چجوریه 

مثل اسب دنبال بچم میدوه بقیه را اذیت نکنه ولی موفق هم نمیشم خصوصا اگه تایم طولانی بمونم واسه همین خونه مادر شوهر ماهی یکبار برا صرف شام میرم و هفته اییکبار خونه مادرم

بیا بغلم عزیزم منم همدرد شمام

باورت میشه دارم گریه میکنم برا پسرم

دوستای گلم میشه برای سلامتی پسرام و مامانم با دلای پاک و مهربونتون دعا کنید.منم برای تک‌تکتون دعا میکنم  
2738
اخه بقیه که نمیدونند بیش فعاله مثلا میگند وای مامانش لوسش کرده اینجور شده بهش سخت نگرفته جذبه نداشته ...

نه ما بچه ی بیش فعال و میشناسیم چون داریم تو فامیل.‌اون ریتالین میخوره. اتفاقا ما با اون بچه مشکلی نداریم. چون بی ادب نیست. کارهایی که میکنه بیشتر خرابکاریه.‌مثلا وارد میشه عمدی میپره روی مبلها. چیزی دستشه پرت میکنه. ما میدونیم‌میخواد بیاد کلا چیزی دم دستش نمیذاریم. یا سر سفره یهو با یک حرکت پارچ دوغ و چپ میکنه. ولی بچه ی لوس و بی ادب با بیش فعال زمین تا آسمان فرق داره

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست

دیدم اگه ببینم مامان باباش تلاش میکنن ک ارومش کنن صد در صد هیچ فکر بدی نمیکنم و ی جوری رفتار نمیکنم که بیشتر معذب شن به خاطر بچشون 

ولی اگه بچه ی شیطون ببینم ک انگار ن انگار داره خونه رو نابود میکنه و مامان باباشم قربون صدقش میرن خوب صددرصد فکرای جالبی درمورد خانوادش ندارم

و امید از پیلہ هاے مردہ هم پروانہ مے سازد . ‌.🦋💫
مهمون که تا ساعت 2 نشست بدون هماهنگی هم اومده بودن این به کنار، بعد پسرش 4 سالشه پسرمو  هول داد ...

نمیدونم چی بگم شایدم مامانه شرمنده بوده که قطعا بوده ولی نحوه تربیت را بلد نبوده شایدم... حالا هر چی امیدوارم هیچوقت مزاحم کسی دیگه و ارامش زندگیش نشه

2706