2726
عنوان

دوست جونی هام بیاین

163 بازدید | 26 پست

خوبین خوشین سلامتین

زندگیتون چطوره این روزا

دلم براتون حسابی تنگ شدهههه

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

☺️

حس قشنگیه یکی باشه...یواشکی دوست داشته باشه یواشکی هواتو داشته باشه حس قشنگیه!یکی باشه...طاقت ناراحتیتو نداشته باشه طاقت اشک ریختنتو نداشته باشه..حس قشنگیه!یکی باشه که دلت به بودنش قرصه یکی باشه اما کل دنیات باشه  دنیام(K) کاربری دست دو نفره   

بابا چرا تاپیک اینجورین؟؟؟ به درد بخور نیستن شستن بی‌حال و بیرون و پر غم و درد و دروغ یه تاپیکی میخوام که انرژی مثبت بده به آدم، احتیاج به انرژی مثبت دارم یه هفته منو پسرم شدید سرماخوردیم پسرم تبش پایین نمی اومد اصلا خیلی نگرانش بودم و بی‌حال بودیم جفتمونم، فعلا هم خوب نشدیم ولی نسبت به روزای اول یکم بهتریم نیاز به انرژی دارم پوسیدم انگار

زندگی از مرگ پرسید چرا همه عاشق من هستند و از تو متنفرند؟؟ گفت چون تو یک دروغ زیبایی و من یک حقیقت تلخ🖤
 کجایی دوستم خیلی دلم برات تنگ شده بود 🤕 از دیروز دارم گریه میکنم تا اتلاین شی مثلا ما بستی ب ...

ارینا؟؟؟

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
2706