2726
عنوان

دختر دایی هام جفتشون تو سن کم مهاجرت کردن💕

| مشاهده متن کامل بحث + 1932 بازدید | 105 پست
اصلا پولدار نیستن جفتشون کارمندن بدون هیچ پشتوانه ای خونشونو فروختن  بزا خودشون خونه رهن کردن ...

ایم قسمت کارشون درست نبود بعد این همه زحمت سالها باید خونه رهن کنن بمونن ..تا جایی بچه رو حمایت میکردن دیگه خونه فروختن برا چی بود البته نظر منه...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برادرزاده من متولد 86 تازه کلاس هشتمه. دختر دایی شما چطور دبیرستان خونده

سال بعد دبیرستانشه که باید بره 

تو عنوان نوشتم که بعد عید باید بره

بعدم توضیح دادم از اول راهنمایی شروع کرده

2728

سرچای من از فردا

مهاجرت چیست

چگونه مهاجرت کنیم

ایا با پرندگان میشود مهاجرت کرد؟

ایا مهاجرت پول میخواهد؟

چگونه پول بدست بیاوریم؟

چگونه کار کنیم ؟

رفت تنبلی برای کار

دانلود رفع تنبلی

تبلیم نیومد کتابو بخونم پس بحث مهاجرت منتفی شد خداحافظظظ

شرط دل دادن دل گرفتن است وگرنه یکی بی دل میشود و دیگری دودل❤

ایول

خلاصه ک چشام دنیاییه                                                                 توجه توجه عشقم تتلیتی اعظم قبلییی برگشتههههههه خاسسستم یاداوریییی کنمممممم✌✌✌😌😌😌😌😌                                                               
اره اینو حق گفتی داییم اینا کرجن  ولی تو همون کرج به ازمایشگاه خوب دسترسی نداشتن میرفتن تهران& ...

خوب !همین !ما اینجا یه شهر کوچیکیم من پر از ایده ام ولی هیچکی براش مهم نبود تو مدرسه هم مسخره میشدم و تحقیر !مدرسه ای که حتی المپیادی شدن دانش آموزش براش خنده دار بود !اومده بودم تهرانن یکی از استادام میگفت حیف که تو شهر کوچیکی!حالا به خاطر اون قضایا من الکی پشت کنکورم  و علاف تو این سایت!نمیدونم چی بگم !شایدم حکمتی توشه !

به هر حال امیدوارم دختر داییاتونم موفق باشن تا آخر عمرشون!

خوب !همین !ما اینجا یه شهر کوچیکیم من پر از ایده ام ولی هیچکی براش مهم نبود تو مدرسه هم مسخره میشدم ...

اره واقعا ایرانیا تک تکشون مغز متفرکن من خودمم تیزهوشان درس خوندم 

و همین دایی و زنداییم میگفتن حیف هوش این بچه تو شهرستان حیف میشه 

کلا تو همه فامیل به باهوشی معروف بودم 

ولی الان شذدم ی لیسانسه ی بیکار خونه دار اسیر بچه ...

حالا که اینطوره اهل فن نظر بدین 

پسر چهارسالم سوالهایی میپرسه می مونم جواب بدم 

مثلا بنزین از چی ساخته شده 

بنزین توماشین چطور باعث روشن شدنش میشه 

خورشید چطور غروب میکنه 

چشمها چطور رنگی میشن 

و....

ازین قبیل سوالها نمیتونم جوابهاشو بدم چیکار کنم ؟؟

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
2706