2733
2734
تو نی نی سایت کاربرا به دو دسته زن و مرد تقسیم نمیشن  مردی که خودشو زن جا زده  مردی که ه ...

این عالی بود😂

فکر میکنم در نهایت کل زندگی ب عمل دل کندن منتهی میشه، ولی چیزی که بیشتر از همیشه ادم رو اذیت میکنه اینه که هیچ فرصتی پیدا نکنی که بگی خداحافظ .... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

کافیه بزنی ان لاینا دستت میاد مثلا تو تاپیک های مثبت ۱۸ و اقایون بیاید کاربرای ان لاین رو چک کنید مشخصه

فکر میکنم در نهایت کل زندگی ب عمل دل کندن منتهی میشه، ولی چیزی که بیشتر از همیشه ادم رو اذیت میکنه اینه که هیچ فرصتی پیدا نکنی که بگی خداحافظ .... 
تو نی نی سایت کاربرا به دو دسته زن و مرد تقسیم نمیشن  مردی که خودشو زن جا زده  مردی که ه ...

چقد بده یه مرد خودشو زن جا زده باشه بیاد تو تاپیکی که در مورد مسائل زنانه صحبت میشه .🤢

ماام فکر کنیم خانمن و هی با عزیزم و جانم خطابش کنیم🤢

.

یکیو میشناسم ک اسم کاربریش نوشته اقا هستم یا پسر هستم همچین چیزی. چنتا دیگ هم هستن اسم کاربری شون یادم نیس ولی با ادب نیستن اون چنتا دیگ

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!
2738