2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب عزیزم این فکرها رو باید قبل از ازدواج میکردی

حتما در این آدم چیزی دیدی که باهاش ازدواج کردی

چیزی که برات یه تایمی مهم تر از پول بوده

حالا هم پس پای انتخابت بمون، و دوتایی تلاش کنید یه زندگی توام با آرامش برای هم بسازید

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
2728
عزیزم شوهرتو خودت انتخابش کردی نا راضی هستی جدا بشو پولم که داری

نمیشه که بخاطر بی پولی جدا شد 

دوسشم دارم ولی حیف بی پوله😔

سلامتی آقا امام زمان (عج ) صلوات 🌹🌹🌹
من دانشجو معلمم  امروز حقوق چند ماهمو دادن  شوهرم کارگر

موفق باشی چقدر زمای شاغلو دوس دارم .

شوهرت نمیتونه بره ی جای دیگه کار کنه بیمشم کنن خیلی جاها هس ک بیمشم میکنن .چقدر تو ماه درمیاره؟

چرا زندگی خودتون رو با دیگران مقایسه میکنید

حالا خوبه اولین ماهه سرکار رفتی

مردم از ناراحتی هاشون نمیگن

شوهرتوهمین که از شما خرجی میگیره شرمندست

زندگیا سخت شده 

انقدر اوقاتتون رو الکی تلخ نکنید

بگو خدایا شکرت پول هست خرج کنیم و قسطامون و قرضاپون رو بدیم

اگه نبود چی

کی این برنامه رو برات ریخت که اینجوری خرجش کنی تا ماه پیش ک حقوقی نبود چطور سر میکردید

گفتم دیگه 

به سختییییی 

هی از این قرض کن از اون قرض کن 

اصلا افتضاح بود وضعمون 

سلامتی آقا امام زمان (عج ) صلوات 🌹🌹🌹

وای هنو اولین حقوق رو نگرفته حقوق من حقوق من میکنی ؟ خب ادم کار میکنه ک مشکلات رو حل کنه منم ۸سال کار کردم ولی یه بار نگفتم حقوق من .پس شوهر بدبخت گ یه عمر کار میکنه از این حرفا نمیزنه 

منم تو این ۸سال همش خرج خونه و مشکلاتمون کردم

بنظرم اگه میخای حقوق من حقوق تو کنی اصلا نرو سرکار چون ب مشکل برمیخورید

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

مگه حقوقت چقده که اینهمه کار قراره باهاش بکنی

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!

خداروشکر کن حقوق داری بلاخره لنگ نمیمونی زندگی مشترک همینه که هم تو هزینه کنی هم شوهرت 

به دوستات کاری نداشته باش لذت ببر از اینکه آخر ماه مجبور نیستی نداری بکشی 

خوشحالی کن در ضمن برا خودت وظیفه نتراش راجب حقوقت یه حساب جدا باز کن همون اول نصفشو بریز تو اون کارتت پس اندازت باشه

من به آمار زمین مشکوکم!اگر این سطح پر از آدم هاستپس چرا این همه دل ها تنهاست ؟بیخودی میگویند هیچ کس تنها نیست ، چه کسی تنها نیست ؟همه از هم دورند ...همه در جمع ولی تنهایند ...من که در تردیدم ، تو چطور ؟❤❤❤
گفتم دیگه  به سختییییی  هی از این قرض کن از اون قرض کن  اصلا افتضاح بود وضعمون&nbs ...

شوهرت مجبورت کرد خرج کنی یا خودت نشستی حساب کتاب کردی این برنامه ریختی برا خرج کردن؟؟؟؟

با دل پاک ات برا سلامتی بچه ام صلوات میفرستی 💚
2706