2733
2734
عنوان

شما هم بدتون میاد؟

910 بازدید | 28 پست

به اسم صمیمیت جزییات روابطشونو میگن بعضیا.مخصوصا تو جمع های دوستی.چرا فکر میکنن برا آدم جذابه که شوهر داغونشون دقیقا چکار میکنه توی خصوصی ترین اوقات😐😐😐خیلی کار زشتیه چه سوال پرسیدن چه مطرح کردن اینجور مسائل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

واقعا خیلی خصوصیت بدیه و تا جایی که من میدونم مردا هم ازین مدل زنا خوششون نمیاد

من حتی گذشتمو مرور میکنم میگم کاش هیچوقت به دوستام نمیگفتم دوست پسر دارم چه معنی ای میده

لینک حرف ناشناسhttps://harfeto.timefriend.net/16469353197393
یه چیز دیگه هم که تا دو شات نوشیدنی میخورن شروع میکنن به شوخی های جنسی👊👊وای خیلی رو اعصابه

فامیلای شوهرم اینطورین😒منم خوشم نمیاد

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
2738

مام داریم از این بیشعورا که برا خودشون رو با آب و تاب تعریف میکنن و هی از رابطه ی بقیه هم به سوال میکنن  واینقدر لحباز هستن که باید به سوالاشو جواب بدی 

کثافت های احمق 

دری که قسمت توباشه حتی بدون اینکه لازم باشه در بزنی به روی تو باز میشه پس به حکمتش دل بسپار .... اگر من بخشی از افسانه ی تو باشم تو روزی به من بازخواهی گشت پائولو كوئیلو.                                            یه حرف قشنگ از مولانا که میگه من زخم تو را به هیچ مرهم ندهم 

مایه رفیقی داشتیم خیلی اینطوری بود یه روزمیگفت منوشوهرم رفتیم حموم یهویکی گفت رفتید تواین تشت قرمزا نشستین اومدین دیگه یجوری میگی انگار توحمومتون وان گل رز دارین 😂😂

خوشبختی یعنی خونوادمون داره سه نفره میشه😍😍
2706