2733
2739
عنوان

تا حالا اووکادو نخوردم😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 7607 بازدید | 286 پست
باشه فردا میخورم 😂😂الان رفتم بخورم چشمم خورد به دوغ گلابی رو بیخیال شدم یه لیوان دوغ خوردم دوتا د ...

وای خدانکشت😂منم بعضی وقتا بین دوتا چیز ک طعم. متفاوت دارن تو دوراهی میمونم😂

البتع من به معدم رحم نمیکنم😂😂هردو رو میخورم معمولا

اره واقعا هر چیزی تو فصل خودش خوبه

خخخ شاید طفلی  دیده دلش خواسته

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چندساله پیش برای اولین بارخوردم ومتنفرشدم ازش طعم تلخ وخیلی بدی داره کلاقابل خوردن نیست وبه مزاج خودمون ایرانیاخوش نمیاد،بقیه ی خانوادم هم خوششون نمیادازاووکادو 

این میوه کلاخاصیت زیادداره امابرای خوردن بدطعم هست،میشه برای تنوع یه ذره ازش توی سالادیاغذایی ریخت که اونم کمترکسی دوست داره ومیخوره 

تصورکنیدغذای سوشی روکه ازماهی خام درست شده،اسمش باکلاسه اماهرکسی دوست نداره وبه مزاج خودمون ایرانیاخوش نمیاد

😂😂😂خدا اسی رو بگم چیکار نکنه یاد دغدغه های میوه ایم افتادم تازه یادم افتاد من اصن بلو بری نخوردم ...

منم نخوردم ،ن۸ اینکه بگم مداشتیم بخریم یا حسرتش رو دارم نه اصلا به فکرم نرسیده که باید این رو هم بخورم یا برم فلان چیز رو بخرم تا به حال هوس چیزی که قبلا نخوردم رو نکردم🤦‍♀️😅

2738
وای خدانکشت😂منم بعضی وقتا بین دوتا چیز ک طعم. متفاوت دارن تو دوراهی میمونم😂 البتع من به معدم رحم ...

منم به معده رحم نمیکنم گفتم که علاقه ندارم به گلابی وگرنه برام مهم نبود که دوغ خوردم 

مثلاً دوغ خوردم بعدش شکلات کاکائویی خوردم 😂😂 چون برام مهم نیست 

نه بابا مهمون داشتیم رفته خریده موز می‌خرید بهتر بود به نظرم😂😂 

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2706