2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

واللا من اونجا درس خوندم از ۲۰نفر ۲نفر فقط کارمند بودن😀

منم_نسبت به آزاد که دوستام میرن خیلیم سخت میگیرن

این که باب شده میگن فلانه ازاد بهتره مال اون اولاش بود

بعدم اون واحدی که طرف میره خیلی تاثیر داره واحداشون استادای خوب و بد دارن

منم_نسبت به آزاد که دوستام میرن خیلیم سخت میگیرن این که باب شده میگن فلانه ازاد بهتره مال اون اولاش ...

عزیزم من کاردانی رو میخوام بخونم واسه کارشناسی میخوام. بخونم دولتی دربیام به نظرت میتونم با بچه 1ساله آخه رشتم تجربی بود

2720
واس حسابداری کسی نمیپرسه از کدوم دانشگاهو فلان! شما کارو بلد باش. همه جا میخانت. جاهای رسمی رو نمی ...

عزیزم من کاردانی رو میخوام بخونم واسه کارشناسی میخوام. بخونم دولتی دربیام به نظرت میتونم با بچه 1ساله آخه رشتم تجربی بود

عزیزم من کاردانی رو میخوام بخونم واسه کارشناسی میخوام. بخونم دولتی دربیام به نظرت میتونم با بچه 1سال ...

عزیزم ربطی نداره اگه فکر میکنید که اگه برین علمی کاربردی واستون راحت تره با بچه ازین خبرا نیستا😂اینم زحمت داره

باز هرجور خودتون صلاح میدونید ولی همه جا میگن کار بلدی اول یا نه

2714
منم_نسبت به آزاد که دوستام میرن خیلیم سخت میگیرن این که باب شده میگن فلانه ازاد بهتره مال اون اولاش ...

آره دقیقا فرقی نداره هم آزاد هم علمی کاربردی هم غیرانتفاعی شهریه واریز میشه درس همونه واستاد خوب و بد داره وتا حالا تو استخدامی هم ندیدم بگن فارغ التحصیلان علمی کاربردی شرکت نکنن، خوب اگه سطحش پایینه چرا در دانشگاهو نمیبندن 

الان شاغلید ؟؟به نظرت میتونم کارشناسی رو دولتی دربیام؟؟

عزیزم من خانه دارم چون استخدامی ها رو نه خوندمو نه شرکت کردم ۲تا بچه دارم به اونا میرسم ولی واقعا همکلاسیامو دیدم که ۲تاشون به خاطر سختی درس انصراف دادن، اگه بخونین حتما درمیای 

ب خدا ک مدرک همه دانشگاها معتبره 

مگع الکیه ک دانشگاها مدرکشون معتبر نباشه 

خواهر من علمی کاربرری حسابداری خوند .

بعدشم دوجا رفت سرکار 

مهم مهارته 

ن مدرک 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 
2706