2726
عنوان

امشب یکم مونده بود وسط مهمونی جاریمو جرررر بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 3832 بازدید | 138 پست
این کلا سلیطس .یعنی خودش داشت تعریف میکرد قبلا که ی بار سر ظهر طبقه پایینشون دریل کرده تو سقف و پسر ...

😂😂😂چقد خروس جنگیه عقده ایه وای متنفرررم از اینجور آدما همین پسسسرررررش بزرگ شد چنان تو روش واینستاد که گریش بگیره بیا منو بزن🤪

دختر کوچولوی مامان❣                  منتظر اون روزیم که بیای توبغلم😍                  تابهت نشون بدم زندگی چه قد قشنگه😍❤                                بارون🌧وبرف☃️نشونت بدم                        بهت از قشنگی فصلا بگم🍁🌾🌸❄                        تا ببینی ماه و خورشید و ابرا چقدر جادویی ان🌝🌜🌫                        تا بیای ترانه خوش زندگیم باشی🎶❤                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست عزیزبزارمن برات یه چیزبگم بعدخودت تصمیم بگیرچکارکنی  بچه منم دقیق مث مال شمابودهروقت میوم ...

آره بخدا دفعه بعد منم همین کارو میکنم .فقط خدا خدا میکنم ی بار دیگه تکرار کنه .یا ببینم پسرش بچه منو میزنه

مامان مانلی و سامیار
2728
اصلا وقتایی اون خونه مادرشوهرم باشه نمیرم ولی گاهی هممون رو باهم دعوت میکنن مجبورم برم

کاش جوابشو میدادی. الان بچه خودت آسیب روحی دیده باید طوری برخورد کنی تا کسی جرات نداشته باشه به بچه ات چیزی بگه. 

بهش بگو لطفا سر بچه ام داد نزن اگه مشکلی هست به خودم بگو من مادرشم

رابطههههههههه قططططططعععععععع

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
کاش جوابشو میدادی. الان بچه خودت آسیب روحی دیده باید طوری برخورد کنی تا کسی جرات نداشته باشه به بچه ...

آره خیلی کار بدی کردم جوابشو ندادم .الان گریم گرفته.چون کلا از بچگی مادرم اینطور بود به همه میپرید منم از ترس اینکه مثل اون نشم به کسی نمیپرم.کاش بهش میگفتم که چرا رو سر بچه من داد میزنی به پسر خودت تذکر بده .

مامان مانلی و سامیار
رابطههههههههه قططططططعععععععع

نمیریم نهایت سالی دوبار .ولی گاهی اتفاقی همو خونه مادرشوهرم میبینیم و من خودم مراقبم که به هم صدمه نزنن.این دخالت میکنه.اونم با لحن بد و تخریب کننده

مامان مانلی و سامیار

زنداداشم یک حرف جالبی میزنه 

میگه بچه ات رو جمع نکنی ، دیگران برات جمعش میکنن 

حالا گلم ، یه وقت تأثیر بدی نزاره روی بچه ات. بزار حس کنه مثل کوه پشتش ایستادی 

البته کمی هم فکر کن و ببین چطور باید رفتار کنی که فقط حساب جاریت رو برسی ، به بقیه خانواده ی شوهرت ، پاتک نخوره 😁😁

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            
اوه اوه از این هاراست😑

آره خیلی .بارها سر چیزای مسخره با همسایه ها دعوا کرده.میاد با افتخار تعریف می‌کنه.ی بار گفت دو کبوتر تو تراس خونمون تخم گذاشتن از طبقه ششم پرتش کردم که دیگه نیان اینجا.از اون موقع فهمیدم ی جوریه

مامان مانلی و سامیار
عیییین جاری من  خیلی رو بچش حساسه یبار پسرش با پسر اون یکی جاریم دعواشون شد خدایااااا ...

عجب صحنه ای بوده🤣

دختر کوچولوی مامان❣                  منتظر اون روزیم که بیای توبغلم😍                  تابهت نشون بدم زندگی چه قد قشنگه😍❤                                بارون🌧وبرف☃️نشونت بدم                        بهت از قشنگی فصلا بگم🍁🌾🌸❄                        تا ببینی ماه و خورشید و ابرا چقدر جادویی ان🌝🌜🌫                        تا بیای ترانه خوش زندگیم باشی🎶❤                                  
آره بخدا دفعه بعد منم همین کارو میکنم .فقط خدا خدا میکنم ی بار دیگه تکرار کنه .یا ببینم پسرش بچه منو ...

من هرشب وهرروزعذاب وجدان دارم که چرامث بقیه ماماناازبچم دفاع نکردم که الان اینجوری بهم بگه

2706