2737
2734
عنوان

امشب یکم مونده بود وسط مهمونی جاریمو جرررر بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 3832 بازدید | 138 پست
حتما میگم دفعه بعد 

کار خوبی میکنید نباید شخصیت پسرت رو زیر سوال ببری و اصلا هم نباید مث اون رفتار کنی سر بچه اون داد بزنی چون واقعا در شان شما نیست معلومه ک چقد شما با شخصیت هستید درست برعکس جاریتون

متعهد ب چشاش😍💍
هر وقت دیدی سر بچت داد زد پاشو برو دست بچت رو بگیر با محبت بیارش کنار خودت  بگو نمیخواد بازی کن ...

منم رفتم پسرمو آوردم بیرون و بهش آب دادم گفتم دیگه بازی نکن خیس عرق شدی‌.واقعا همه فهمیدن چقدر بیشعوره.حتی شوهرش بهش گفت یکم به اعصابت مسلط باش.اصلا قیافشو طوری کرد که انگار میخواست حمله کنه سمت بچه من

مامان مانلی و سامیار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا چون جر ندادی هربار  سر پسرت داد میزنه

بخدا همون لحظه به شوهرم پیام دادم یا خودت الان جوابشو میدی یا خودم ی چیزی بهش میگم.شوهرم گفت ولش کن همه می‌دونن این بیشعوره دفعه بعد می‌دونم چیکارش کنم.تازه پدرشوهرمم فهمید گفت خودم فردا بهش زنگ میزنم میگم 

مامان مانلی و سامیار
2728
اونوقت تکلیف روحیه بچه شما چیه که مادر اون سرش داد بزنه ولی مادر این اصلا براش مهم نیست  فکر می ...

به خودم قول دادم دفعه بعد جوری جوابشو بدم که بشینه سرجاش.بدبختی اصلا دوست ندارم دهن به دهنش بشم از بس دریدس.یعنی مثلاً میاد خونت نون و نمک تو میخوره ولی همون لحظه هم میتونن بشوره پهنت کنه

مامان مانلی و سامیار
اصلا همه اینا به کنار طرف میگه های کسی نیس بهش بگه مگه از جنگل اومدی یالان تو جنگلی هوار میکشی

بخدا خودش همیشه تعریف می‌کنه که چیکار بچه های ساختمون می‌کنه یا چیکار همسایه ها .اصلا هیچ حیایی از کسی نداره.از بس تو جمع پسرم پسرم می‌کنه همه از پسرش متنفر شدن.حتی ی بار اون یکی جاریم گفت به دختر منم چشم غره رفته ولی دهن به دهنش نشدم چون خیلی بی حیاس

مامان مانلی و سامیار

دوست عزیزبزارمن برات یه چیزبگم بعدخودت تصمیم بگیرچکارکنی 

بچه منم دقیق مث مال شمابودهروقت میومدمیگف پسرعموبهم حرف زده یافلانی چیزی گفته فوری میگفتم خودت ازحقت دفاع کن بااینکه میدیدم بقیه اگه چیزی بشه طرف بچشونن مث جاری شمایه روزتوخونمون بودیم بچهاداشتن بازی میکردن یهویکی ازبچهاباافتخارتعریف کردکه اره من فلان روزنشستم روشکم بچت تامیخورده زدمش وقتی برگشتم به بچم گفتم چرابهم نگفتی گف چون همیشه تومیگی بروازخودت دفاع کن ولی اوناماماناشون ازشون دفاع میکنن ازاونموقع قسم خوردم همیشه هرجاباشه منم طرف بچم وبگیرم واین حرف که بچن بازی میکنن وخودشون قهرمیکنن خودشون آشتی کاملااشتباه

بخدا همون لحظه به شوهرم پیام دادم یا خودت الان جوابشو میدی یا خودم ی چیزی بهش میگم.شوهرم گفت ولش کن ...

عزیزم شما با همسرت صحبت کن و بهشون بگو که دفعه بعد اگر این رفتار تکرار شد درست و حسابی  باید باهاش برخورد کنیم. ببخشید ولی اگر یه بار اساسی جلوش دربیایین دیگه حساب کار دستش میاد. یعنی چی که همه میدونن طرف بیشعوره. این که دلیل نمیشه شما جلوش ساکت باشین و کوتاه بیایین. اتفاقا چون می بینه همه ازش حساب میبرین دور برمیداره و باد میکنه. تنظیم باد میخواد 

به خدا اعتماد کن ، خدا راههایی دارد که تو را حیران خواهد کرد . 
2738
آنقدر از اینجور ننه ها بدمممممم میاد که نگو ،یه نمونه اش رو هم ما داشتیم ،من قطع رابطه کردم

آفرین

منم قطع رابطه کردم راحتم

شکر حق را کان دعا مردود شد.....من ضرر پنداشتم آن سود شد.....بس دعاها کان زیان است و هلاک...وز کرم می نشنود یزدان پاک(مولانا)

فکر کنم عرب هستین ؟

میره براش 👌😉😄

من در آستانه ی چند سالگی ام؟؟؟؟با احتساب روزها ؛صد سال خسته...باحتساب شب ها؛هزار سال منتظر ...وبااحتساب  عشق؛سال هاست که مُرده ام....

بچه جاری منم خیلی بی ادبه با اینکه مدرسه میره اما راه به راه دختر منو الکی میزنه مامانشم میخنده منم یه بار تو جمع پیش همه بهش گفتم دفعه دیگه بچت بخواد دختر منو بزنه بهش چیزی نگی خودم میزنم تو گوششا باز از اونموقع یکم مراعات میکنه

❤❤ یه دقیقه این پایینو نگاه میکنید قربون چشمای خوشگلتون https://adanbaba.com/wap/goods/bargainlaunch?launch_id=587433  دوست جونیام بهم رای میدید خوشحالم کنید الهی خدا شما رو خوشحال کنه 😘😘😘

جاریت خیلی خیلی رفتار سخیفی داره

بارها شاهد این رفتار بودم

فقط از یه بی فرهنگ برمیاد این رفتار

جای شما بودم به جاریم میگفتم از این رفتارش بدم میاد و دیگه تکرار نکنه

لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستید، منم براتون دعا میکنم💓
2706