2737
2739
عنوان

انتخاب شهر برای دانشگاه کدوم شهر بهتره؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 734 بازدید | 58 پست
بیا پایین تر  میتونی خونه بگیری فقط دیوار بگرد  حتما که نباید بالاشهر باشی بگرد فقط  ...

دارم میگردم خداروشکر اینجا بالاشهر و پایین شهر نیست همه ی سطح هستن :/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کرج میگی؟؟

اره وقتی خونه های بالاشهر رو نگاه می‌کنی دلت نمیخاد خونه پایین شهر نگاه کنی !!! ولی ی حد وسط تا پایین پایین نه اونقدر بالا که توانایی اقتصادی نداشته باشم :(

اره وقتی خونه های بالاشهر رو نگاه می‌کنی دلت نمیخاد خونه پایین شهر نگاه کنی !!! ولی ی حد وسط تا پایی ...

بهترین به‌نظرم گوهردشت و مهرشهر و گلشهر خوبه 

ولی حصارک و کیانشهر و محمد شهر و اینا خوب نیست 

ولی خوابگاه بگیر بنظرم 

2728
بهترین به‌نظرم گوهردشت و مهرشهر و گلشهر خوبه  ولی حصارک و کیانشهر و محمد شهر و اینا خوب نیست&n ...

گوهر دشت نزدیک دانشکده علوم پزشکی هست  یعنی روی نقشه نگاه کردم رهن آپارتمان سیصد میلیون اینطور هست 

بهترین به‌نظرم گوهردشت و مهرشهر و گلشهر خوبه  ولی حصارک و کیانشهر و محمد شهر و اینا خوب نیست&n ...

من نمیتونم خوابگاه زندگی کنم :/ نمیتونم توی شرایط عمومی زندگی کنم !! سرویس بهداشتی مشترک !!! غذای خوابگاه و زندگی با چند نفر که معلوم نیست از کجا اومدن 

من نمیتونم خوابگاه زندگی کنم :/ نمیتونم توی شرایط عمومی زندگی کنم !! سرویس بهداشتی مشترک !!! غذای خو ...

مگه دانشگاه آزاد نیستی خوب خوابگاه آزاد بگیر 

غذا با خودته از بیرون بگیر 

ولی راست میگی منم ۳ ماه خوابگاه بودم زجرآور بود برام ...

اگه مشکل مالی نداری همون خونه اجاره کن پیش دانشگاه بهترین تصمیمه

2738
مگه دانشگاه آزاد نیستی خوب خوابگاه آزاد بگیر  غذا با خودته از بیرون بگیر  ولی راست میگی ...

اره مشکل مالی ندارم ... نمیتونم جایی زندگی کنم که عمومی باشه و قوانین خاص خودش رو داشته باشه ... هرچند مستقل شدن سختی های خودش رو داره نه آزاد نه دولتی .. نمیتونم توی اتاقی زندگی کنم که بالای سه نفر هستن 

به این فکر کن وسایلت در معرض همه هست بعدشم تو غذاهای خوابگاهیا کافور میریزن 🤮🤮 معلوم نیست کسی که هم خوابگاهی تو میشه شلخته باشع منظم باشه اعتیاد داشته باشه یا نه رعایت کنه حق و حقوق تورو از هممممه مهم تر بدون اجازه دست به وسایل و خوراکی های آدم نزنن و هین استفاده از سرویس بهداشتی عفونت و هزار تا مریضی نگیری 😔😔

خب چرا تهران انتخاب نمیکنی ؟؟ بهترین دانشگاه ها توی تهرانه اصلا با کرج قابل مقایسه نیست 

از پس مخارجم بر نمیام به شدت تهران زندگی کردن سخته باید حتما حتما در کنار.شغلت ی شغل دوم داشته باشی و منی که محصل هستم و هیچ شغلی ندارم 

از پس مخارجم بر نمیام به شدت تهران زندگی کردن سخته باید حتما حتما در کنار.شغلت ی شغل دوم داشته باشی ...

برای زندگی خوابگاه هست 

برای مخارج هم یه شغل پاره وقت مثل بقیه دانشجوها پیدا میکنید مثل تایپ کردن ، تدریس خصوصی، .....

پرواز ✈ ورزش🏊‍♀️  سفر 🌏  تئاتر 🎭   سینما 🎬   کنسرت🎸
برای زندگی خوابگاه هست  برای مخارج هم یه شغل پاره وقت مثل بقیه دانشجوها پیدا میکنید مثل تایپ ک ...

نه واقعا من ی بار اومدم کرایه ها وحشتناک بود اینجا آب معدنی بطری 4 هزار تومنه اونجا 25. هزار تومن 

نه واقعا من ی بار اومدم کرایه ها وحشتناک بود اینجا آب معدنی بطری 4 هزار تومنه اونجا 25. هزار تومن&nb ...

والا منم تهرانم ولی اب معدنی رو ۴ تومن میخرم نه ۲۵ هزار  

پرواز ✈ ورزش🏊‍♀️  سفر 🌏  تئاتر 🎭   سینما 🎬   کنسرت🎸